Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogy dolgozzam fel, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgozzam fel, hogy valószínűleg nem fog eljegyezni a párom?

Figyelt kérdés

Négy éve vagyunk együtt, a huszas evink végén járunk. Többször beszéltünk már erről, viszont még mindig nem történt eljegyzés. Sem.

Engem nagyon frusztral, hogy körülöttünk mindenki építkezik, házasodik, gyereket vár stb. Velünk meg nem történik semmi. Hiába mondja, hogy ő is ezt akarja, mégsem lép semmit. :(

L28



2022. szept. 22. 22:51
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idő után sajnos be kell látni, hogy ebből nem lesz semmi. Az okát érdemes kideríteni? Neked számít, hogy csak veled nem akar, vagy egyáltalán nem akar és átvert évekig?

Gondold végig, hogy neked elég-e az, ami most van, és vele maradsz-e így is, vagy időben kell lépni, hogy tudj keresni mást.

2022. szept. 23. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
87%

Ha vele maradsz, előbb-utóbb ő fog kiszállni egy másik miatt, akit elvesz feleségül.

Nem az a baj, hogy nem te vagy a jövőképe, hanem az, hogy szemét módon leköt téged, elveszi a te lehetőségeidet, hogy révbe érjen az életed valaki más mellett.

Mert neki így kényelmes, addig is ott vagy neki, míg nincs más.

Fájdalmas kis műtét, de meg kell lépni, hogy boldog lehess.

Valahol meg ott van egy jó pár fiatalember, aki szeretne, családra vágyik.

2022. szept. 23. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
23%

Jajj basszus már megint te?? :)


Ez őrület ez a jajj nem jegyez el mindennek vége...

2022. szept. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
7%
Engem 10 év után jegyezték el. 5nél már vártam a gyűrűt....
2022. szept. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

A pasid nagyon el van kenyelmesedve.

Szerintem nincs ertelme varni.

Utoljara ulj le vele beszelni

2022. szept. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Ezt tényleg csak beszélgetéssel derül ki, van akinél 6 év után volt eljegyzés, de arra is van példa, hogy várod a a nagy semmit, aztán amikor eltelik meg több év, és kifakadsz, akkor szól, hogy jaaa bocs mégse akarok házasságot. Nem egy ilyet láttam.
2022. szept. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
90%
28 evesen 4 eves kapcsolatban mar nem a lanykerest varnam. Ha most el is jegyezne, csak azert tenne, hogy befogja a szadat, es egy ideig elfeledkezz a hazassagrol. Egyenesen kerdezz ra “Bela, arra gondoltam majusban bejelentkezhetnenk az anyakonyvvezetohoz, mit szolsz?” Vagy valami ilyesmit.
2022. szept. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Egyet kell értsek a #12-essel!

Velem is megtörtént, hogy 2 barátomnál is a gyűrűt vártam X év után és csak ígérgettek, közben mint kiderült már hónapok óta ment az ismerkedés a hátam mögött. Tök máshol jártunk, amiről foglalmam sem volt, mert csak kamuztak, húzták az időt. Sajnos nem csak a nőkre jellemző, hogy addig nem lépnek ki, amíg nincs más. Sőt, szerintem pasikra néginkább. Az egyik a végén konkrétan hozzám vágta, mikor megkérdeztem, hogy de akkor miért mondta azt, hogy ő is szeretne családot, hogy "Hát szeretnék!! Csak nem tőled". Ezt azért emeltem ki, mert a tiéd is ezt mondta...

Sok sikert majd a következő pasihoz (már okosabb leszel, nem fogsz ennyit várni)! A jelenlegi sosem fog elvenni, elledben a következő nőjét 2 éven belül.

2022. szept. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy, mert ezt egy normális kapcsolatban megbeszélik a felek.


Én tudom, hogy soha, mert a kapcsolatunk elején! megmondta, hogy nem fog házasodni.

Oké, elfogadtam, de egy pillanatig nem hitegetett.

2022. szept. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
64%
De nem garancia semmire az eljegyzés. Meg a házasság sem. Lehet most ezt másképp fogod fel, és azt mondod amit írni fogok, hogy csak nyugtató szöveg... De egyik barátnom is ezt csinálta, persze ő a csávónak sosem nyafogott, de az anyjaek elég durván nyomattak a csávó szüleinek, hogy na ideje, most már kéne, rendesen nyomás alatt volt a srác! Aztán megkerte,a barátnőm 2 hónap alatt gyorsan szervezte az esküvőt, mintha érezte volna, hogy muszáj hamar mert már a kapcsolatuk rég sz@r,a csávó mindenféle kalandozott.Megvilt az esküvő, a barátnőm boldog volt, hogy na feleség lett. Őszintén mondom 1 év múlva elvaltak. Úgy hogy a lagzi után derült ki, hogy a csávó már akkor ismerkedett egy csajjal. Semmi értelme se várni, se nyaggatni, ha érzi ez a fiú megkeri a kezed, ha nem felesleges hatni rá..Azt te kell el döntsd, hogy neked mennyi az az idő, amikor már eljegyzést vársz.
2022. szept. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!