Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Csak én vagyok úgy vele, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok úgy vele, hogy utálom megnyitni a facebookot mert mindenkit eljegyeznek?

Figyelt kérdés

Mi 5 éve vagyunk együtt a párommal, de hiába beszéltünk már sokszor házasságról, nincs előrelépés. Olyan lányokat, akik meg 1-2 éve ismerik a pasijukat simán elvesznek, eljegyeznek. Nem hiszem, hogy én lennék a hibás. A környezetem is folyton találgatja, hogy mikor lesz valami már végre. Én is szeretnék férjhez menni a páromhoz. Szeretem őt, de úgy érzem, hogy ő ezt még tologatná, meg nincs felnőve hozzá.

26 évesek vagyunk.


2022. okt. 4. 20:53
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
85%

"ezzel a várakoztatással kikerget a világból."

Nem akar elköteleződni, vagy nem veled. Kár várnod és szenvedned.

"Néha azt érzem, hogy mások megérdemlik az eljegyzést, én meg nem... pedig tudom, hogy nincs így."

Azt hiszed, az eljegyzést és a házasságot meg/ki kell érdemelni? Nem. Akarni kell, de ő nem akarja.

2022. okt. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 A kérdező kommentje:

27.-Nincs gondunk. Pont ezért nem tudom hova tenni. Gyakorlatilag úgy élünk, mint a házasok. Közös kasszán, közös háztartásban, közösen befektettünk már “ nagyobb” dolgokba (autó, bútorok). Szeretjük egymást és jól megvagyunk.

Vágyok rá és kész. A házasságra. Igen, mondtam neki. 28- as jól megmondja.


28- én is ismerek ilyen, engem nem zavar, csak nem tudom hová tenni.

2022. okt. 5. 10:39
 33/65 A kérdező kommentje:
Azaz 29-nek mondtam, hogy én is ismerek ilyet...
2022. okt. 5. 10:39
 34/65 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy ez lenne a probléma, de ezt a “kiélés” dolgot sosem értettem. Ha valaki a kapcsolatában nem tudja kiélni magát, akkor az egy darab fos. Csak azért meg aki elhagyja a stabil kapcsolatát, a szerelmét, hogy krvázzon egyet, mielőtt elköteleződik, arról meg is van a véleményem.
2022. okt. 5. 10:43
 35/65 anonim ***** válasza:
35%

#27 vagyok.


Ha minden így van ahogy leírtad, akkor viszont mérlegelned kell, hogy ezzel kockára teszed e ezt az egyébként szép és jó kapcsolatot, a házasság miatt.


Attól, hogy nincs házasság, attól igenis lehet elkötelezett az ember a társa felé. Nem egy párt ismerek akik 20+ éve együtt vannak de nincsenek összeházasodva,


Nem a házasságtól számít a hűség a tisztelet és az elköteleződés.


Neked kell eldöntened, hogy mi a fontos számodra.


Mindenkinek tiszteletben kell tartani a döntését.


És ha neked a házasság fontos, és beszélsz vele de ő ezt nem akarja, akkor szakítanod kell, és a jövőben olyan emberrel megismerkedni akivel az elején tisztázod, hogy ő házasság párti e.

2022. okt. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 anonim ***** válasza:
49%
Nem krvázásra értettem a kiélést. Hanem hogy még nem volt más nővel gyakorlatilag kapcsolata.
2022. okt. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 A kérdező kommentje:

36, ok 36, de az miért fontos? Az első semmiképp sem lehet jó, csak egy első?csak akkor szabad házasodni, ha valaki x nővel élt együtt?

Nincs ilyen problémánk, csak érdekel a felvetés.

2022. okt. 5. 10:56
 38/65 anonim ***** válasza:
31%
Nem tudom, én egyrészt nő vagyok, másrészt nem maradtam együtt az első szerelmemmel. De így életem közepén túl azt mondom, örülök neki, hogy így történt.
2022. okt. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 anonim ***** válasza:
100%
csak akkor szabad házasodni, ha valaki x nővel élt együtt? - 37, kérdezd meg a párodat.
2022. okt. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező. Egyszerűen a pasid csak egy barátnőt akar maga mellett amíg kényelmes ez neki, nem feleséget, nem házastársat. Ennyi az egész. Az ilyenek szinte soha nem veszik el a párjukat, max akkor ha x éves korig nem találnak mást.

Csak húzza az idődet, sunnyog, hiteget, elég aljas dolog. De ha ez neked tetszik, jól érzed így magad, akkor irigykedj tovább másokra, legyél megkeseredett, mert nem adja meg amire vágysz, mert annak ellenére, hogy hosszú évek óta egy pár vagytok, mégsem tart ott ahol te, mégsem vágyik ugyanarra. Neki eléh ha csak van egy dugható csaja és ennyi.

Ahelyett hogy olyan társat keresnél, akivel a jövőképetek, a vágyaitok is jobban passzolnak.

2022. okt. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!