Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Olyan nőktől kérdezek, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan nőktől kérdezek, akik nem házasok, nincsenek eljegyezve, ellenben vagy járnak valakivel, vagy szinglik, és a koruk 20 és 40 között van! Mit tippelsz, mikor leszel eljegyezve?

Figyelt kérdés
2022. okt. 10. 21:14
A kérdező szavazást indított:
Soha
Kb. 10 év múlva
Kb. 5 év múlva
3 éven belül
1 éven belül
36 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Mivel pasi nincs a láthatáron, honnan tudhatnám? Az utolsó lehetőséget mondjuk kizárnám :'D A többi közül meg kb.bármelyik lehet...
2022. okt. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Olyan opció miért nincs, hogy fogalmam sincs, vagy nem tudom? :D Akkor tudnék választani.
2022. okt. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Reálisan nézve soha, de a szerencse forgandó, szóval ki tudja. Azért nyomtam egy sohátm
2022. okt. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
És olyan opció miért nincs, hogy közösen megbeszéltük, hogy nem is szeretnénk se eljegyzést se esküvőt így nem is lesz tudatosan?!
2022. okt. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%
Mivel elmúltam 30, lehet valaki azért eljegyezne, hogy ne haljon meg egyedül, de nekem ez nem kell, szóval bizton tudom, hogy soha.
2022. okt. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%

Ez kicsit olyan felemás kérdés, mert a nőt teljesen kiveszed a képletből, mintha csak úgy megtörténne vele.

Engem például már próbáltak eljegyezni, de nemet mondtam. Olyankor mi van? Mindig is házasságellenes voltam, jelenleg ott tartok, hogy van egyetlen ember, akivel egy 2 tanúsba belemennék, ha nagyon akarná, de olyankor meg semmi szükség eljegyzésre. Megbeszéljük,mikor érünk rá, bemegyünk időpontot kérni, aztán a megadott időpontban odamegyünk. Egyébként meg esze ágában sincs elvenni, szóval a válaszom elméleti. Meg már a korosztályba is alig férek bele, 40 vagyok, de azért sohát nyomtam.

2022. okt. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
4. Szerintem elég egyértelmű, hogy rád a soha vonatkozik...
2022. okt. 11. 00:05
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tippelek. Ugyanis a házasság nem egyoldalú dolog, hanem közös döntés eredménye. És soha nem lennék hajlandó évekig bizonytalanságban várni senkire.
2022. okt. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
49%
Én nem igazán hiszek a házasságban, számomra formalitás. Ha valakit szeretsz, nélküle is szereted. Ha valakit nem szeretsz, házasságban sem fogod.
2022. okt. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Soha. Mindig olyan pasit keresek aki soha nem akar házasodni sem gyereket.
2022. okt. 11. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!