Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Olyan nőktől kérdezek, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan nőktől kérdezek, akik nem házasok, nincsenek eljegyezve, ellenben vagy járnak valakivel, vagy szinglik, és a koruk 20 és 40 között van! Mit tippelsz, mikor leszel eljegyezve?

Figyelt kérdés
2022. okt. 10. 21:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem soha. Több mint 6 éve vagyunk együtt a párommal, már megtette volna.
2022. okt. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudom. Annyira nem is prioritás nekem. Gyereket semmiképp nem akarok úgyhogy nem sietek sehova.

6 éve vagyunk együtt a párommal.

2022. okt. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
80%
Tipp: olyan 4-5 év... de mivel egyedülálló vagyok, elég lutri, hogy mikor jön össze egyáltalán valaki (mert én azért szeretném jobban megismerni, várni 2-3 évet eljegyzés előtt, elég időt együtt tölteni együtt lakva).
2022. okt. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
83%
#11 Mi 1 hónap és 1 nap híján 8,5 éve voltunk együtt, amikor megkért idén nyáron. Nagyon rossz volt ennyit várni, sokan le is beszéltek róla, hogy hagyjam már ott, de ismerem, mennyire későn érő típus. Sokkal szebb volt így, hogy örömmel készült rá és azért húzott gyűrűt az ujjamra, mert ő is szerette volna, mintha pár évvel korábban eljegyzett volna csak azért, mert kényszerítem hisztizéssel, zsarolással, ultimátummal vagy "besikerült" gyerekkel. Te ismered a párodat legjobban, érdemes-e rá várni.
2022. okt. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
A mi helyzetunk erdekes, 2 es fel eve vagyunk egyutt. Aprilisban fogunk osszehazasodni, tavaly ilyenkor beszeltuk meg, pontos datummal. Megvan mar a meghivottak listaja ugy nagyjabol, a hely is, kineztuk a ruhakat, a gyuruket. Eljegyezve nem vagyok. Igy, hogy pontos datumunk van, szerintem felesleges 2-3 honappal elotte az eljegyzes. Egyebkent 26 eves vagyok.
2022. okt. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!