Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 28 év feletti eljegyzetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 év feletti eljegyzetlen nők! Ti nem vagytok irigyek azokra a nőkre, akiket már eljegyeztek?

Figyelt kérdés
Ők már előrébb tartanak az életben, ti meg csak éltek a nagy bizonytalanságban.

2022. okt. 23. 16:04
A kérdező szavazást indított:
Irigy vagyok rájuk.
Nem vagyok irigy rájuk.
46 szavazat
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
83%
Ez is gyanítom egy incel kérdés:D
2022. okt. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
83%
hát még jó hogy az :D
2022. okt. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
86%
Nem vagyok, sok évig voltam kapcsolatban, és most érzem igazán mennyire lekorlátozott és most élek, egy csomó mindent csinálok, utazgatok. Szerencsére manapság már 40 fele is lehet szülni, egyelőre a családalapítás se érdekel, nem sietek sehova, párt se keresek és egy darabig még nem is akarok. Most élem a fiatalságomat.
2022. okt. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
92%
Miért tartanak előrébb? Van valami lista amit minden nőnek meg kell tennie az életben határidőre?
2022. okt. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Szétnézve magam körül, a menyasszony-, majd feleséglét = cselédsors. 2022 ide vagy oda.
2022. okt. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
85%

De! Az vagyok! :( van párom, de nem akarja megkérni a kezemet!

Ha végre elég erős leszek, akkor szakitok

2022. okt. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
91%

Dehogy irigyek, még örülnek is, hogy nincs pasijuk...


f

2022. okt. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
89%
Van párom de nem vagynk házasok. Nem érzem hogy más előrébb lenne a miatt hogy el van jegyezve vagy házas. Amióta mi együtt vagyunk a párom testvére már 2x házasodott a másik meg már a huszadik "komoly" kapcsolata van. Mi még mindig együtt vagyunk, nem érzem hogy pont azzal bizonyítanánk ha összeházasodnánk. Ettől függetlenül nincs kizárva sem.
2022. okt. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
92%
Én is örülnék, ha eljegyezne a párom, de nem értem ezt az "előrébb tartanak az életben" dolgot... Nekem egy kisboltom és egy dohányboltom van 30 éves nő létemre, valamint egy jól működő, bár még friss párkapcsolatom és saját lakásom. Nem gondolnám, hogy előrébb tart az életben egy lány, akinek semmije sincs, csak egy gyűrű az ujján... Valamint azt sem érzem, hogy bizonytalanságban élnék. Épp ellenkezőleg. Olyan, mintha nem ismernéd a szavak jelentését 😅 Fura vagy...
2022. okt. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
89%

Én mondjuk inkább házasságban gondolkodnék a párommal, az eljegyzés nekem nem sokat jelent.

Egyébként meg pl. megnézve a volt gimis osztályomat, kb. a harmaduk házas és ebből már több elvált is van (32 éves korosztály). Ha férjhez mentem volna 25 évesen az akkori páromhoz, akkor én is egy boldogtalan házasságban lennék most. Tényleg megérte volna...

Nem "teljesítmény" az eljegyzés, amire irigykednem kéne.

2022. okt. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!