Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 28 év feletti eljegyzetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 év feletti eljegyzetlen nők! Ti nem vagytok irigyek azokra a nőkre, akiket már eljegyeztek?

Figyelt kérdés
Ők már előrébb tartanak az életben, ti meg csak éltek a nagy bizonytalanságban.

2022. okt. 23. 16:04
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
31%
#30 Neked támadok?... Szerintem kezeltesd magad, "kissé" paranoiás vagy. Egyáltalán nem sugalltam semmit, csak megjegyeztem, hogy rosszul gondoltad, nem nyolcgyerekes falusi nők meg hetvenes nagymamák mondják. Nem írtam olyat se, hogy szomorú leszek az esküvőmön - ezt szintén te kombináltad - csak arra utaltam, hogy nem változott semmi: szimpla barátnőként a gyűrű hiánya miatt jöttek a megjegyzések, eljegyzés után találtak más okot.
2022. nov. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
74%
Most visszavághatnék, hogy neked kéne kezeltetned magad, de nem teszem. Tanuld meg az asszertív kommunikációt. Megdöbbentő, hogy ilyen félreérthetően kommunikálsz felnőtt ember létedre, valamint azonos érdemes lenne elgondolkodnod, hogy neked miért szól be mindenki (főleg az iskolázott, értelmiségi emberek). Nem igazán értettem, de azt hiszem kezdem kapizsgálni... Nem a koroddal van a baj, hanem a stílusoddal és gondolom pár embernek eszébe jutott (bárhogyan is) letörni a szarvaidat.
2022. nov. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
24%
*azon is érdemes lenne
2022. nov. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
74%
Ja és, ha már a kombinálásnál tartunk, én meg olyat nem írtam, hogy parasztasszonyok. Attól, mert valaki 18 évesen megy férjhez, még nem paraszt, nem írtam ilyet sem, erre te ezzel jöttél azonnal! Hagyományokról, régi normákról írtam. Igenis támadásnak tűnt és azt hiszem ez a pontozásokom is megmutatkozik (0%-ot kaptál rá eddig), ergo nem csak én vettem rosszul.
2022. nov. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
0%
#32 Finoman szólva nem járok gyakran erre az oldalra - 2022 novembere óta most tévedtem fel ide újra -, ezért gondolhatod, mennyire érdekel az, hogy 0%-ra pontoznak le a hozzád hasonló noname userek. Ha esetleg válaszolnál valami frappánsat, talán újabb két év múlva megint erre járok, és reagálok.
márc. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!