Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nők! Hány évet adnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Hány évet adnátok egy férfinek, hogy megkérje a kezeteket?

Figyelt kérdés

2022. okt. 29. 13:15
A kérdező szavazást indított:
0-2 év
2-5 év
5-8 év
8-12 év
12 évnél többet
52 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
34%
Istenem.... No vagyok és nem vagyok papír parti. Láttam én 1 év utáni nagy lakodaret, ahol nagyon csúnya válás lett. Láttam olyat akik 20 éve együtt papír nélkül harmóniában. Attól nem fog jobban szeretni, nem meg csalni, tisztelni ha 2 3 4 év után gyűrűt kapsz az ujjadra. Kár, hogy a lányok meg mai napig így remegnek, higy gyűrűt kapjanak, meg hatás nők legyenek. Aztán amikor a férj lepannan, akkor hot ciki menni, a Férjezett nevét leszedetni😁
2022. okt. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
66%

Attól függ, mikor jövünk össze. Én 20 évesen jöttem össze a párommal. Leghamarabb 23 évesen kérje meg, legkésőbb 27.


Ha 14 évesen jöttünk volna össze, akkor is ezt várnám.


Ha 23-27 között, akkor minimum 2 évet várjon, de 30 évesen már legyek férjnél.


Ha 27 felett, akkor 1-3 év.

2022. okt. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

2-3 év után azért már illik megbeszélni, ki mit tervez a jövőben.

EZ nem úgy megy, hogy az egyik fél némán vár a másik kinyilatkoztatására évekig.

2022. okt. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
99%

Eleve csak olyannal jövök össze, akikkel egyetértés van a házasság, gyerek stb kardinális témákban. Magyarul tudja előre, mit szeretnék, mit nem és hogyan gondolkodom.


Egy év a maximum, amit várnék például összeköltözéssel és összeköltözés után 2 év az, ahol már nem hinnék a mesének, hogy meg akarja kérni a kezem, csak még nincs itt az ideje. Az csak duma. Gyáva duma ráadásul. Pedig lehet velem őszintének is lenni.



Két dolgot gyűlölök: ha a munkámat semmibeveszik és ha az időmet vesztegetik. Mindkettő szakítóok.

2022. okt. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
86%
Kb.2-t.
2022. okt. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
98%
#4! Nagyon jól összefoglaltad. Ez is mennyire igaz: "2 év az, ahol már nem hinnék a mesének, hogy meg akarja kérni a kezem, csak még nincs itt az ideje." Annyira gagyi tényleg ez a duma... Az is nagy divat az ilyen pasiknál, amikor szakítasz vele, van pofája még utoljára is hazudni erről a kérdésről: "Pedig pont most akartalak megkérni". Ezt barátnőmmel is bejátszotta a pasija és velem is megtörtént. Viszont nekem meg volt pofám azt mondani, hogy "Komolyan?? Akkor tessék..." Erre a pasi, hogy "Hát így már nem olyan, ez már el lett rontva így". Értitek, én rontottam el... 😂😂😂😂😂😂 ...és mennyi ilyen nárcisztikus hazug féreg van még. Ezer hasonló sztori van itt is, meg amblokk a neten. 3
2022. okt. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
A 2-5-re klikkeltem de alapvetően ez nem így működik, hogy én mennyi időt adok. Az eljegyzésnek is közös döntésnek kell lennie. Nem maga a kivitelezés, hanem egyáltalán a gondolat, hogy igen, ezt akarjuk. Tudom hogy a filmekben ez nem így van, de a valóságban igen. Mi már a kapcsolatunk elején megbeszéltük hogy körülbelül mikor lenne ideális, amennyiben minden a terveink szerint alakul. Eleve, már az elején le kelletttisztáznunk hogy mindketten szeretnénk-e házasságot, mert ha ebben nincs egyetértés, akkor veszett ügy az egész kapcsolat, mert valamelyik félnek nagy kompromisszumot kell bevállalnia.
2022. okt. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
82%

Én is 2-5-re klikkeltem, de szerintem ez nem időhöz kötött dolog. Akkor kell ennek megtörténnie, amikor mindkét fél úgy érzi, hogy eljött a megfelelő pillanat.

Engem 3 év után kértek meg, és 4 év után mentem férjhez. 1-2 év után már éreztem, hogy igent mondanék, de vártam a soromra, akartam, hogy benne is érjen meg a dolog.

2022. okt. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
2%
Nalunk 15 éve 2 gyerek után még nincs házasság. Szó volt, hogy beszaladunk az önkormányzathoz aláírni a papírokat, de olyan mindegy van e róla papír vagy nincs. Így utólag lehet zavarna is ha egy nő erőszakosan várná megkérjék a kezét. Ha nem biztok egymásban és a papírok miatt gondoljátok együtt fogtok biztosan élni, tuti vállás lesz belőle.
2022. okt. 30. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
63%
Most vagyunk egy éve együtt, 27 vagyok. Ha 3 év után se kérne meg, megkérdezném, mire vár. Az ideális nekem a 1.5-2 év lenne.
2022. okt. 30. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!