Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hölgyeim! Nektek hol kérték...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim! Nektek hol kérték meg a kezeteket? Ha még ez nem volt, hol szeretnétek, hogy megkérjék?

Figyelt kérdés
Eljegyzés előtt állok és van pár elképzelésem is, hogy miként és hogyan kérem meg a barátnőm kezét, csak érdekelne más tapasztalat és vélemény is! :) csak komoly választ kérnék!

#eljegyzés #hol kérjék meg a kezeteket #hol kérték meg
2014. jún. 12. 17:35
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
77%

A Lánchídnál van a Vénhajó étterem, ott történt vacsi után.

Természetesen ő fizette a vacsorát is :)

2014. jún. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
Otthon, szenteste napján.
2014. jún. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
87%
Nekem az lenne a tanácsom hogy olyan helyen/szituációban, ahol kettesben vagytok, nincs ott más.
2014. jún. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szeretném, ha mondjuk egy fehér lovon jönne, attól elájulnék, vagy búvárkodás közben a víz alatt.
2014. jún. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%

Spontán kérd meg a kezét. Biztos lesz olyan hely, és alkalom amikor eljön az idő a lánykérésre.

Nekem egyébként egy beszorult liftben kérte meg a kezem a férjem ahol fél órát kellett várnunk a gondokra.

2014. jún. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Az éttermes nekem is eszembe jutott, csak olvastam pár helyen, hogy a nők nem szeretik nagyon ha nyilvános helyen kérik meg! Étterem más mert ugye zárt hely, szóval nem mászkál ott annyi ember de még is vannak ott idegenek ugye!
2014. jún. 12. 17:58
 7/39 anonim ***** válasza:
97%
Engem "elcsaltak otthonról", addig a barátok feldíszítették és berendezték a lakást egy romantikus vacsorára. Mikor párommal hazaértünk, teljesen le voltam döbbenve a meglepetéstől, ő letérdelt és megkérte a kezemet :) Utána vacsora kettesben, közben elmesélte, hogyan készült a barátokkal a "merényletre" :)
2014. jún. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
89%
Én, ha szeretek valakit, lehetnek 5000-en is, nem zavarna, a lényeg, hogy megkérte a kezem! juhiiii! Szerintem ez ilyen :)
2014. jún. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 Tubarózsa ***** válasza:
93%
Nekem az egyik Duna hídon kérte meg a kezem, a Duna fölött, este 20körül. A hídmester erre az alkalomra felkapcsolta a teljes díszkivilágítást. :)
2014. jún. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
51%

Az utcán, moziból hazafelé menet. Nem volt semmi felhajtás és ez így volt a jó.

Ki is röhögtem volna, ha letérdel. Nem a középkorban élünk már.

2014. jún. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!