Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Baj ha már nem is akarom hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha már nem is akarom hogy megkérje a kezem?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt, első gyerekünket várjuk, az exe kezét fél év után megkérte. Eleinte én mondtam neki hogy 1-2 évet várni akarok az ilyenekkel, de mostmár egy kicsit zavar hogy jön a gyerek együtt lakunk 1 éve stb és semmi.. annyira elment már a kedvem mindentől, annyiba nem néz mint azt az exét akivel összvissz 10 hónapot járt és végig csak kihasználta a csaj? Teljesen kiabrandito ez az egesz hogy meg sem fordul a fejeben…
2022. nov. 23. 16:09
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
60%

Szomorúsággal tölt el, de tedd félre a szomorúságot.


Tudom ez megosztó gondolat, de miért nem kéred te férjül, ha esetleg szeretnél megházasodni.


29/F

2022. nov. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a hormonok tombolnak éppen? (Ha nem, és alapból nem érezted a kapcsolatban szeretve és megbecsülve magad, akkor miért vállaltál gyermeket vele?)
2022. nov. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Hormonok is rátesznek valoszinu mert ezen kivul nem volt es nincs is problema. Csak tenyleg nem tudom mire var es rosszul esik elegge
2022. nov. 23. 16:17
 4/35 A kérdező kommentje:
Illetve nem ilyennek ismertem, ezen kivul mindent annyira el akart hamarkodni, tenyleg amikor fel eve voltunk egyutt elorebb jartunk mint exemmel pl 4 ev utan, hisz annyi emlekunk van meg annyi mindenen keresztul mentunk mar
2022. nov. 23. 16:19
 5/35 anonim ***** válasza:
31%

Tegnap még azt írták a nők az egyik kérdésnél sokan válaszba, hogy jajj nem szabad korán szülni, se kevés ismertség után, most meg ez. :D Azt hitted, vele megütötted a főnyereményt, mert az exe kihasználta, de szeretetre méltó fickó, úgyhogy majd szeretni fogod, de nem szeret úgy, mint az exét? Te választottad, ráadásul gyerekkel... jó kis kérdéseket fogsz feltenni, ha mondjuk már elhagyott és egyedülálló anyuka leszel. Tinderre is mész majd, hogy van egy gyerekem, ezt vedd figyelembe, mielőtt ismerkedsz... ő meg majd összejön újra az exével, és fasza kis gyerekelhelyezős sztorijaitok lesznek, hogy konkrétan az exe is fogja nevelni közös gyereketeket.


Mikor fogtok végre helyesen, normális férfit választani, áldott drága magyar nők? 268. fejezet :)))

2022. nov. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Mindig o volt aki kuzdott kettonkert ha rezgett a lec stb.. tenyleg nem tudom ezt miert nem akarja, a szajaba ragni nem akarom. Illetve ez az o dontese hogy o mikor akarja, nem fogok kovetelozni, csak mar elment a kedvem teljesen
2022. nov. 23. 16:20
 7/35 anonim ***** válasza:
88%
Hát ezt el.tad. Ha annyira fontos a házasság, nem kellett volan neki házasság nélkül gyereket szülni. Most már még annyira se fogja megkérni a kezed.
2022. nov. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
94%
Itt igazából az a baj, hogy nem kommunikáltok rendesen. Az egy dolog, hogy az elején jelezted, hogy várnál, de azóta mi történt? Beszéltetek róla? Jelezted neki, hogy most már szeretnéd és készen állsz rá? Vagy csak vársz és várod, hogy olvasson a gondolataidban? Gyereketek lesz, ami sokkal nagyobb dolog mint a házasság, ezt igazán meg kéne tudnotok beszélni és attól még, hogy felhozod nem "szájbarágás".
2022. nov. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Persze, kisebb celzasok voltak. Pl egy masik parosra mondtam fel-1 eve hogy eleg erdekes hogy mar gyerek minden van de egy eljegyzesre nem kepes a csavo, mondtam neki neha igenyeket is, pl ne karacsonykor akarja mert az ugy nem olyan meg ehhez hasonlo aprosagokat. de ugy konkretan nem mondtam neki sose max neha 1-1 gyurut mutattam ha feldobott olyat ami tetszik, meg tudja melyik gyuru jo ram. én ugy erzem megagyaztam mar ennek az egesznek es rajta all mostmar
2022. nov. 23. 16:39
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
A célzás NEM kommunikáció, hanem gyerekes bohóckodás. Ha akarsz valamit, azt egyenesen közöld, mert ezekkel a dedós játszmákkal nem mész semmire, ezeket a legtöbben nem értik.
2022. nov. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!