Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Tippek gyűrű mérethez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tippek gyűrű mérethez?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, ki hogyan oldotta meg a párja gyűrű méret részét?

Sajnos a párom nem igazán hord gyűrűt, csak egyet a hüvelykujján..

Ötletek? Nem szeretném hogy bármit is sejtsen 😅



2022. dec. 7. 18:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
11%

Ha lerakja pl furdes elott felprobalod hogy ne lássa meddig megy fel az ujjadra.

Ha meglatja buktad hogy meglepetés legyen.

2022. dec. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ezzel nincs gond, mert ma délután lenyúltam a gyűrűt, keresi..😂 Viszont mondom, az a probléma hogy azt a hüvelykujján hordja, mivel túl nagy a gyűrűs ujjára..
2022. dec. 7. 18:14
 3/14 anonim ***** válasza:
18%
de ne nyúld le, nem kellene észrevennie az egészet... reménytelen eset
2022. dec. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Noren1989 ***** válasza:
88%

Mellémérhetsz egy virslit pl.


De szerintem a gyűrűsök egy centivel megfotózott kéz alapjàn simàn mondanak méretet.


Ha minden kötél szakad, mérd a sajàt valamelyikedhez, ha van hasonló vastagsàgú.


Nekem màkom van, nő méretű a kezem. (És igen, kis kézzel nagyobbnak érzik...)

2022. dec. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Jó de mégis hogy allitsak oda egy centissel fotózni a kezét? 😂😅 áhh, de nehéz dolog ez.. 😅
2022. dec. 7. 18:58
 6/14 anonim ***** válasza:
12%
Egyszeru, vegyel nagyobbat aztan max kivagnak belole... De ha nem mangalica a parod akkor a legkissebb meret tokeletes lesz
2022. dec. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%
Ezzel én is bajban vagyok. A párom egyáltalán nem hord gyűrűt. Mikor alszik, szoktam nézegetni a gyűrűsujját, hogy az én ujjaim közül melyikkel passzolhat (csak a kisujj), de ez mégsem pontos.
2022. dec. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
5. Amikor alszik.
2022. dec. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Az átlagos női gyűrűméret 52-57 között van. Ha vékonyabbak az ujjai, mint a nagy átlag, akkor 52, ha vaskos, akkor 56-57. Ha teljesen átlagosnak látod az ujjai vastagságát a többi nőhöz képest, akkor 54-55.
2022. dec. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

52-53, azt akartam írni a vékonyhoz.

Szóval kb így.

2022. dec. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!