Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ismer tek olyan nőt, akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismer tek olyan nőt, akit minden párja eljegyzett?

Figyelt kérdés
Egy sorozatban láttam egy nőt akit az összes párja megkért, érdekel, van e ilyen a való életben is :D
2022. dec. 23. 08:43
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Nincsenek arab haverjaim
2022. dec. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Egyszer olvastam itt ilyet, de szerintem csak kamuzott. 😀 Azt irta, hogy 7 pasija volt és mind megkérte a kezét és már hányt tőle. Mondjuk bennem az a kérdés, hogy ha neki ettől hányingere van, hogyhogy nem közölte minden kapcsolat elején, hogy nála a házasság/lánykérés felejtős??? 😀 Az lenne az első, amit közlök, ha én óckodom ettől, így fogalmam sincs hogy lehet 7-ig eljutni. Kamu. Valamint eleve furcsa, hogy "mindegyik pasija". Normál esetben nem hozzámész ahhoz, aki eljegyez? Maximum a másodikhoz. Ha már a 3., sokadik eljegyzésből sem lesz végül házassága valakinek, szerintem azzal valami baj van. Úgyhogy akárhonnan nézzük, logikátlan ez a mindenki megkérte a kezét dolog.
2022. dec. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy csaj mesélt olyat 23 évesen, amikor randiztunk, hogy már hárman kérték meg a kezét. Aztán egy év múlva többször megcsalta velem a vőlegényét, aki három hóbap után jegyezte el, majd a csaj felbontotta az eljegyzést, a gyűrűt legalább visszaadta, legalábbis az én

infóim szerint.


Ez hasonló. Mi azzal szakítottuk meg a kapcsolatot, hogy menjen pszichológushoz (nem mindent írtam most itt le).

2022. dec. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
#2-3! Tehát az ilyenekkel tényleg valamiféle baj van fejben... :D
2022. dec. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de nem kell semmi extrémre gondolni, csak 2 kapcsolatom volt és az utolsóra igent mondtam, nyáron lesz az esküvőnk, úgyhogy ha minden jól megy, nem lesz több lánykérés :D
2022. dec. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Igen, az egyetemen volt csoporttársam. Az a durva, hogy szép arca sem volt (konkrétan békaszájú a csaj), az alakja sem volt annyira brutál, hogy bármilyen pasi megvaduljon tőle, mégis megkérték a kezét többen is. Alapból úgy jelent meg a suliban, hogy komoly kapcsolata van, aztán az egyik buli után (elég összetartó csoport voltunk, kb. heti egy este jártunk együtt iszogatni), lefeküdt az egyik csoporttársunkkal, és onnantól kezdve vele is együtt volt meg az otthoni pasijával is. Kb. 2 hónap múlva lefeküdt egy másik csoporttársunkkal, amire az első szerető először bedühödött, később megkérte a kezét, hogy visszaszerezze. A csaj nemet mondott, és dobta az otthoni pasiját is, hivatalosan együtt kezdett járni a második szeretőjével. Aki még a nyári szünet előtt megkérte a kezét. Aztán következő évben megint összejött az első szeretővel, és az ő gyűrűjét hordta. De nincs még vége: szakítottak ismét, a csaj visszatért az eredeti barátjához (akivel akkor járt, mikor elkezdtük az egyetemet), és következő karácsonykor a srác eljegyezte. :))) Akár hiszitek, akár nem, ez így történt ahogy írom. Most 30-31 évesek vagyunk, a csajszi pedig azóta sem házas, de már a negyedik vőlegénye van, tavalyelőtt nyáron kérte meg valami új hapsi a kezét.
2022. dec. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Eddigi sztorik alapján úgy néz ki, hogy akinek 3, vagy többször lett megkérve a keze, az könnyűvérű, illetve vmi nem stimmel nála fejben. Hm 🤔
2022. dec. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek egy ilyen nőt. 37 éves, eddig 4 hosszabb kapcsolata volt életében, mind a 4 pasi eljegyezte, egyből se lett hàzasság.. mindegyik dobta végül. a legutóbbi pasija 3 hónapja szakított vele.
2022. dec. 25. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!