Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzés 1 év után? A páromma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzés 1 év után? A párommal 1 éve vagyunk együtt,2 hét után összeköltöztünk, szeretném ha jegyesek lennénk,hogy hozzam fel neki?Polgári szertartást szeretnék és csak a szülőket testvéreket hívni és egy kis étteremben koccintani, vagy ez túlkorai?

Figyelt kérdés

2022. dec. 30. 21:30
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Minden rendben a kapcsolattal, azt mondta hogy egy jól működő kapcsolatban eltudja képzelni a házassagot, ez a kapcsolat megkoronázása, én szeretnék a felesége lenni, de időt nem mondott mikor szeretné.
2022. dec. 31. 13:51
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Már ne is haragudj, de, ha te vagy a lány, ezt nem te döntöd el. -ha a barátom is ezt vallaná, abban a másdpercben szakítanék vele.


Még szép, hogy ÉN IS eldöntöm, ugyanis ugyanolyan jogokkal bíró nő vagyok.

2023. jan. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
24%

Kérdező: amúgy igen, korai. Nem is ismered még (nem, egyév alatt nem ismered).


Majd 2-3 év együttélés után lehet ilyenben gondolkozni.

2023. jan. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
30%
Miért sietsz ennyire?
2023. jan. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
70%

Nem feltétlen korai, nálunk pl fél év után volt eljegyzés, 1 évre rá esküvő, 11éve vagyunk házasok:)

De ha akarná ezt a dolgot, már megkért volna szerintem.

Egyébként ugyanolyan jogod van tudni hol tart a kapcsolat mint a férfinak, mivel te is is ugyanúgy benne vagy ebben a kapcsolatban. Nehogy úgy járj,mint azok a nők akik kussban várják a nagy kérdést, és valójában a nagy büdös semmire várnak 5-8-x éve, mert a palinak eszében sincs hozzákötni magát a párjához, elég egy épp aktuális dugható barátnő, amíg meg nem találja az igazit akivel nem okoz majd gondot összeházasodnia töredék idő alatt.

2023. jan. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!