Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szíve szerint megkérne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szíve szerint megkérne, viszont fejben nincs készen rá. Mit jelentsen ez?

Figyelt kérdés

Lassan két éve vagyunk együtt, több mint egy éve együtt élünk.

Volt már házas, viszont az ex-barátnõ/feleség két hónap utàn megcsalta meg elhagyta.

Tudom, hogy emiatt fél a dologtól, de én nem vagyok olyan mint az ex…

Készen lennék rá, viszont kissé zavar, hogy fél az elkötelezõdéstõl.



2023. ápr. 11. 15:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%

Szíve szerint megkérne, viszont fejben nincs készen rá.


Ezt ő mondta? Ez időhúzás. Amúgy meg nem telt el ezer év, nem biztos, hogy ez így is marad. Pici türelemmel még lehetsz szerintem.

2023. ápr. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem is, picit még várj, bár számomra ez csak kifogásnak tűnik, hogy húzza az időt...


Nem ismerem őt, ne így legyen. Azt viszont ne hagyd, hogy évekig rabolja az idődet feleslegesen..hallgass a megérzéseidre, mert azoknak sok esetben van alapja.

2023. ápr. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Sose higyj az ilyen beszédnek. Mindig a cselekedetek mutatják meg a valóságot, szemben a szép szavakkal, amit azért mond a másik, mert tisztában van azzal mit szeretnél hallani, de ki szeretne a felelőség alól bújni. Ez az ember nem egy megbízható ember. Szavahitetlen, és megbízhatatlan ember, aki nem akar érted felelőséget vállalni. Csak használni akar, addig amig jön egy jobb. Mennél több időt töltesz ilyen kapcsolatban annál többet veszítesz.
2023. ápr. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Igen, õ mondta. Viszont borzasztóan szeretem õt és látom rajta, hogy õ is engem.

Többször beszéltünk közös jövõrõl, gyerekekrõl meg hasonlókról.


Na meg minden barátnõm, ismerõsõm, rokonom házas, gyereke van, vagy legalább eljegyezték. Ezért nyomás van rajtam, hogy ha már annyira szeretjük egymást meg ennyire jó a kapcsolatunk, akkor miért ne lépjük meg a következõ lépést

2023. ápr. 11. 15:51
 5/23 anonim ***** válasza:
84%

Ezért nyomás van rajtam


Ha a barátnőid négyet szülnek, akkor rajtad is van nyomás, hogy négyet szülj?

Magaddal, magatokkal foglalkozz.

2023. ápr. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
84%
Ajj, de szánalmas ez részedről, nőként mondom. "Uh, barinőket teherbe rakták, nekem is lépkednem kell, mint egy hülye amerikai pite filmben".
2023. ápr. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
41%
Összeköltöztetek. Miért kérné meg a kezedet ezután? Már megvan minden, amit akar.
2023. ápr. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
91%
Hát ez a nyomás van rajtam dolog eléggé cikis azért. Ilyet ma már csak ilyen kis eldugott zsákfaluk népe közt élőknél tudok elképzelni, egy modern nő nem ilyen. Ennek a lépésnek sok mindenből kell fakadnia de az nem a "nyomás" az biztos.
2023. ápr. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
88%

7

Mert szerinted előbb házasság és aztán osszekoltozes?

Ha meg nem működik az együtt élés, akkor válás ? Ez már nem a 19.század.

2023. ápr. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
11%
Mi nem működik? Addig jól ment minden, aztán totál szar lesz a kapcsolat összeköltözés után? Igen, előbb a házasság.
2023. ápr. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!