Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megkérdeztem tőle hogy milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdeztem tőle hogy milyen elhatározással ismerkedik,erre fel azt mondta hogy "Sodródik az árral" Ez mit jelentsen?

Figyelt kérdés

A lényeg hogy elkezdtem beszélgetni egy lánnyal a Tinderen és arra a témára rá tértem,hogy milyen elhatározással is regisztráltált az oldalra.

Erre fel csak annyit mondott hogy sodródik az árral.

Ez most mit jelentsen?

Számomra eléggé homályos megfogalmazás

Csak kalandozik,szexelni akar?



2022. dec. 22. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Azt jelenti hogy majd lesz ami lesz.
2022. dec. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Azt jelenti, hogy maga se tudja, mit akar. Én az ilyen válaszoktól mindig menekültem, nem szeretem a bizonytalanságot - vagy csak szórakozgat, de nem akarja ezt így kimondani, vagy ahogy írtam, maga se tudja, mit akar.


Én ha kapcsolatot keresek, akkor olyannal ismerkedek, aki szintén azt keres.

2022. dec. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Azt jelentené, hogy bármire nyitott, akár komoly, akár alkalmi kapcsolatra, ha talál rá megfelelő partnert.

Ugyanakkor általában mindenkinek van valami cél a fejében, ha nem is vallja be. Lányoknál elég gyakori, hogy komoly kapcsolatot keres, de nem talál és végül behazudja a számára szimpatikus külsejű pasinak hogy megfelel neki az alkalmi kapcsolat is közben reméli hogy belé szeret és komolyra fordul.

Pasik gyakrabban vallják be hogy csak szexet akarnak, de ott is előfordul hogy azt hazudják nyitottak bármire ha úgy alakul de nem alakul úgy soha. :D

2022. dec. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
#3 dehogy vallják be, pont ezt a dumát szokták bedobni. A “nyitott vagyok mindenre” meg a “majd ahogy alakul” virágnyelven a csak dugni szeretnék.
2022. dec. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%
Szexet
2022. dec. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
35%
Azt h majd alakul minden és nem görcsöl rá... Mi olyan nehéz ebben? Ezt kéne alapból is tenni!
2022. dec. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
38%

Ha nyomulsg /randira hivod,megy veled randira! Ha komoly kapcsit alakitastz,az lesz.


Azonnal hivd randira vmi kavezo etterembe!!!

N

2022. dec. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!