Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El fog jegyezni?

Figyelt kérdés

Sétáltunk a párommal egy bevásárlóközpontban, ahol megláttunk egy ékszer boltot. Nezegettuk a kirakatot, majd egyszer csak megszólalt, hogy menjünk be, kíváncsi mekkora a méretem. Majd lemérette a gyűrűsujjamat.


Lassan 2 éve vagyunk együtt, boldog kapcsolatban, mostanában sokat járt azon az agyam, hogy vajon megkeri - e a kezem, és mikor. Igyekeztem nem kimutatni az izgatottsagomat, de szerintetek is lánykérésre készül?


2023. máj. 17. 15:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%
Beszéltetek egyáltalán lánykérésről? Hogy nagyjából mikorra terveznétek? Egyébként igen, lehetséges hogy el fog jegyezni, vagy legalábbis gondolkodik rajta. De nem biztos hogy az eljegyzés heteken belül meg is történik.
2023. máj. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
92%
Mindenképpen komolyan érlelődik benne a gondolat:)
2023. máj. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
90%
Valószínűleg, csak úgy nem hiszem, hogy érdekelte volna a gyűrűméreted.
2023. máj. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
88%

Vagy nem. Mondjuk ez felnőtt emberek megbeszélik - nem a pontos dátumot, de hogy igen, szándékomban áll. Vagy nem, nem akarlak.


Kérdezd meg, hogy miért ment be, ne találgass.

2023. máj. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Konkrétan nem beszéltünk róla, hogy pl 3 éven belül feleségül fog venni. A kapcsolat elején kérdezte, hogy lennék-e a felesége, de azt sem konkrétan, hanem feltételes módban. Néha mondott olyanokat, hogy mi már ásó kapa nagyharang együtt leszünk. De aztán sosem történt semmi, egészen a mai napig. És most azt érzem eljött az idő. Remélem nem esek pofára 😄
2023. máj. 17. 16:07
 6/26 anonim ***** válasza:
77%
És emberek így vágnak bele a házasságba.... 0 kommunikációval. Gratulálok, ásó kapa nagyharang.
2023. máj. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
83%

Lehetséges, hogy ajándék gyűrűt vásárolna, csak nem eljegyzésit. Mondjuk akkor miért gyűrűs ujjra...


Szerintem eljegyezne, de az is lehet, hogy csak leméreti jóelőre, hogy jól jöjjön később. Esetleg kérdezz rá, ha gondolod, de hagyhatod is és próbálj meg nem gondolni rá :) Előbb-utóbb megtörténik, ha erről már beszéltetek, nem érdemes rágörcsölni!

2023. máj. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
96%
Én az ilyent egyszerűen nem értem. Két éve együtt vagytok és nem beszéltetek a közös jövőről? Hogy ki mit szeretne? te totál bizonytalanságban élsz abból a szempontból, hogy fogalmad sincs mi lesz kapcsolatotokkal, mert nem beszéltek róla?
2023. máj. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
0%

"hogy pl 3 éven belül feleségül fog venni. "


FOgalmazzunk úgy, hogy "összeházasodni". Elvenni azt szokás, ami egyoldalú. Pl. a boltban az árúnak nincs beleszólása, hoyg elveszed-e és mikor.

2023. máj. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
#8, nyilván beszéltünk róla, együtt szeretnénk leélni az életünket, gyereket egyikünk sem akar, de a jövőt együtt tervezzük. Konkrét házasságról nem volt szó eddig, azt tudom hogy ő kevésbé tartja fontosnak, én jobban.
2023. máj. 17. 16:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!