Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Másnak is feltűnt már, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is feltűnt már, hogy gyakran a férfiak X év után sem jegyeznek el valakit, majd a rákövetkező nővel meg 1 éven belül eljegyzés van? Miért van ez?

Figyelt kérdés

2023. jan. 3. 23:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
11%
Nem
2023. jan. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
87%

-az elozo novel kenyelmes volt, max ennyi

-a kovetkezonel besikerult a baba

-stb

2023. jan. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
31%

Mert szerelmes lesz és meg akarja kérni a nő kezét.

Akibe nem szerelmesek, annak minek. Bár ott a társadalmi, szülői, párkapcsolati nyomas is.

Párom 6 évig élt együtt egy novel, aki már alig varta az eljegyzést, állandóan eroltette. Megkerte a kezét, 2 hónapra rá megismert engem, 2 hét múlva elkoltoztette a csajt, ő hozzám költözött, 4 hónap múlva megkert, 1 év múlva esküvő, aztan az első gyerekünk :)

2023. jan. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
95%
Fix punci mellett várta a nagy szerelmet, aztán eljött 🤷🏼‍♀️
2023. jan. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
93%
Jajj, ez fordítva lenne jó. Kolléganő ezer éve nincs eljegyezve, pedig vágyik rá. Szakítanának, 1 hónap után eljegyezném. :D
2023. jan. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
92%

Igen, hallottam már ilyenekről.Szerintem sok férfinál az is benne van a pakliba, hogy x éves korára komolyodik meg annyira, hogy ilyesmiben gondolkodjon, és hát nyilvánvaló, hogy egy nő nem fog erre mondjuk 6-10 évet várni.

Viszont mikor már érett rá, akkor ha jön egy nő akivel ezt el tudja képzelni, akkor már nem húzza tovább az időt és gyorsan megkéri, családot alapítanak.

2023. jan. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
90%
#5! Hát, akkor jegyezd el te. Azt nem mondta, hogy kitől vágyik rá 😂
2023. jan. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
29%

Anyám múltkor elnézte a boltban. Nutella helyett valami fos utánzatát vette, még jó, hogy jöttek vendégek, mert már vagy 3 hónapja nem akart elfogyni.

Na de a Nutella, az 4-5 nap, és már az üveget nyalom csak.

2023. jan. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
66%

Azért a házasságot és a szerelmet nem kell egy kalap alá venni. Sokan házasodnak szimplán érdekből is.

Illetve ahhoz, hogy valaki szerelmes legyen nem kell össze házasodni.

Amúgy olyan aranyos, amikor a nő elhiszi, hogy megtudja változtatni a pasit.

Amúgy a választ nem tudom. Mindenesetre érdekes.

2023. jan. 4. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
56%
Igen, láttam ilyet. A nő felelőssége, hogy nem vágta ki már évekkel előbb. Nyilvánvaló volt, hogy csak kihasználják.
2023. jan. 4. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!