Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Egy évvel ezelőtt megkérte a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy évvel ezelőtt megkérte a kezem, de azt mondja, csak kicsúszott a száján. Hogy oldjuk meg ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Majdnem két éve voltunk együtt, amikor tavaly nyáron egyszer csak megkérdezte, hogy hozzá mennék-e. Igent mondtam. Aztán olyan furcsán viselkedett. Olyanokat mondott, hogy rosszul értettem, meg hogy ö nem úgy gondolta... Végülis kinyögte, hogy csak kicsúszott a száján... De engem azóta is bánt. Úgy gondolom, ha eléggé szeretne, akkor nem törte volna össze a szívem, és akkor nem hagyta volna, hogy azóta is azon mantrázzak, hogy nem vagyok elég jó neki.... Tavaly nyárig egyszer sem veszekedtünk, azóta viszont valami megromlott köztünk. A téma többször is elöjött... Azóta is hitegetett, és olyanokat mondott, hogy nem volt megfelelő alkalom rá, meg hogy összel vett gyürüt, csak visszavitte, mert rájött, hogy nem szeretem a zöld színt, meg hogy még egy csomó mindent...

De én csak azt érzem, hogy hazudott, becaapott, és azt akarja hogy megbocsássam, de nekem valahogy nem megy, bármennyire is szeretem.

Ti hogy reagáltatok volna egy ilyenre? Meg lehet ezt bocsátani, és úgy tennie, mintha meg sem történt volna?

Nagyon szeretem öt, de úgy érzem, hogy felemészt az, hogy 1 éve csak magamat hibáztatom. Hogy kellene megoldanunk a helyzetet, hogy olyan legyen a kapcsolatunk, mint régen volt?


Köszönöm a segítő válaszokat!


2023. jún. 19. 09:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
Persze, aztán majd csak úgy kicsúszik a száján hogy gyereket akar, majd amikor terhes leszel otthagy, mert félreértetted. Menjen az ilyen gyerekes gyökér a francba. Szimplán meg akart alázni és ennyi.
2023. jún. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
17%
Két dolgot tehetsz. Első: ott hagyod. Második: megkéred te az ő kezét. Ma már totál egyenjogúság van. Ma már semmi sem csoda.
2023. jún. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
97%
Úgy lehet megoldani, hogy elküldöd a pcsába.
2023. jún. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem a legjobb , ha számítasz. Most már ha megkér is, olyan muszáj íze lesz az egésznek . Egy ilyet nem kihisztizni kell, hanem kiérdemelni. Elvégre nem kötelező a lánykérés. Még...
2023. jún. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
11%
Számítasz=szakítasz
2023. jún. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
96%

"én csak azt érzem, hogy hazudott, becaapott, és azt akarja hogy megbocsássam, de nekem valahogy nem megy, bármennyire is szeretem."


"Nagyon szeretem öt, de úgy érzem, hogy felemészt az, hogy 1 éve csak magamat hibáztatom"

Miért hibáztatod magadat? Nem gondolta komolyan, csak érdeklődött, aztán megijedt. Ennek már annyi. Én nem adnék neki többet az időmből, csak azért, hogy szenvedjek.

2023. jún. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
99%

Soha nem lesz olyan a kapcsolat, mint előtte. A feszültség abból ered, hogy te hozzá akarsz menni, ő meg nem akar elvenni, és át is vert ezzel az egésszel.

Egyszer, egyetlen egyszer! Ülj le vele, hogy te szeretnél eljegyzést, esküvőt, gyereket, stb, és ideje lenne tisztázni, hogy ő mit akar. Ez ugyanis nem úgy működik, hogy ő dönt egyedül, neked meg nincs beleszólásod a jövődbe. Ha akar veled házasodni, akkor azért 3 év után már pont ideje lenne. Ha meg nem akar, akkor ne hazudozzon. Viszont akkor ezt a kapcsolatot érdemes ebben az esetben lezárni, főleg, hogy eléggé meg is romlott.


Vaaaagy: egyszerűen megmondod, hogy ezek a hitegetések meg a sok feszültség benned kiölte az érzéseket, és szakítasz.

Amúgy legalább magadhoz legyél őszinte: miért akarod ennyire az eljegyzést, ha megromlott a kapcsolat? Ebben a posványban élnéd le az életed?

2023. jún. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
A 7-es utolsó bekezdése nagyon igaz.
2023. jún. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Szakítani illene, ő csak hiteget, esze ágában sincs megkérni a kezed.
2023. jún. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
Elvegyelek. 100-on nem fogyasztok sokat.
2023. jún. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!