Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kicsuszott a randimom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsuszott a randimom egy puki, nagyon ciki???

Figyelt kérdés

Egesz nap rossz volt a hasam, fajdogalt es puffadt, vecere se tudtam elmenni, most este pedig randizom egy sraccal es mikor ultunk le egy padra hogy beszelgessunk hirtelen veletlen kicsuszott egy hangos puki, nagyon elszegyelltem magam... :( Sosem fordult meg elo velem ilyen.


L/21



2020. okt. 6. 19:25
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
87%
Úristen. Ez borzalom.
2020. okt. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig is nagyon tetszettél neki, akkor ezután is fogsz. Ha eddig billegő voltál a szemében és nem tudta hová tegyen téged, akkor ez biztos elmozdította a véleményét a negatív irányba.
2020. okt. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim válasza:
90%
Ugyanmár, kit érdekel, bárkivel megeshet de azért nyilt lánghoz ne közelíts ha legközelebb hasonlót érzel.
2020. okt. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
91%
Legalább büdi is volt?
2020. okt. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
66%
Nagyon.
2020. okt. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekem egyébként bejöttél volna, a srác helyében nevettem volna egy jót, és közöltem volna, hogy semmi baj. Valami poénnal elütöttem volna a helyzetet, ilyesmi előfordul. Nem azt mondom, hogy világba kell fingani, de ha véletlenül kirepül az a galambocska, akkor meg kell próbálni poénosan felfogni.
2020. okt. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
96%
"Ciki volt, hogy fingottam?" "Nem, gáz."
2020. okt. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
51%
Ha addig csak közömbös voltál, abban a pillanatban beléd szeretek. Boldog lennék, hogy végre találtam egy belevaló csajt, és össze-vissza csókolnálak. F/25
2020. okt. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ez a felfogáson múlik. Mikor az ember még nem érett, hogy felfogja, ez normális dolog, akkor ciki. Aztán ha együtt van valakivel és napi szintűvé válik, már nem az... Persze nem kell túlzásba vinni, illik megkímélni a másikat ettől, de ha jön és nincs más megoldás, ez van.. Ha emiatt le néz, az ő dolga, lehet nincs rá felkészülve, de ha 10 év múlva vissza gondol, hogy emiatt lépett vissza, biztos emészti magát..:D Kérdezz meg egy 50 éve házas párt... hallasz majd ennél rosszabb dolgokat is:D ( fele ennyi éves sem vagyok, de ettől nem akadok ki)... másrészt hidd el, ha egy évet együtt vagytok, ő ezt napi 1x minimum meg fogja tenni...
2020. okt. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
76%
A párkapcsolat ott kezdődik amikor mertek egymás előtt fingani.
2020. okt. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!