Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Az eljegyzési gyűrűben milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az eljegyzési gyűrűben milyen kő legyen?

Figyelt kérdés

Az eljegyzési gyűrűben csak gyémánt, vagy hozzá hasonló “fehér”(átlátszó?) kövek lehetnek?

Tudom, hogy mindenkinek a saját döntése, de általánosan mindig fehér kövek vannak a lánykérő gyűrűkben. Úgy illik? Vagy nincs nagy jelentősége? Fűződik hozzá bármilyen jelentőség?


Nekem igazából nagyon tetszik a smaragd, zafír, rubin, turmalin vagy akvamarin kövek is.


Ti mit gondoltok/tudtok erről az egészről?



2023. aug. 28. 12:21
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Az enyémben rózsaszín zafír van + 5 db nagyon nagyon picike, szinte pontszerű gyémánt. :)
2023. aug. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
2023. aug. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

Az enyémben ugyan átlátszóak voltak (a jegygyűrűmben swarovski kristály, a karikában 5 pici gyémánt), de a színeseket is szépnek tartom.



Az biztos, hogy a következő alkalommal sem ez lesz a mérvadó.

2023. aug. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Ott van pl a moissante, kinézetre ugyanaz, mint a gyémánt, csak tapasztalt ékszerész mondja meg, hogy nem gyémánt. Cserébe sokkal de sokkal olcsóbb
2023. aug. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

Olyan legyen amilyen a párodnak tetszene.

Nekem még csak nem is arany gyűrűm van mert nem szeretem sőt gyémánt sincs benne.

Ezüst gyűrű, onix kővel és nagyon imádom.

A párom nagymamájáé volt régen.

2023. aug. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Mindegy csak ne Thanostól kérd el, mert azt nagyon megszivjuk
2023. aug. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
41%
A kövekkel önmagában semmire sem megy, kell hozzá a kesztyű is :")
2023. aug. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%

Nekem pl minél kisebb, mert a munkám során zavarna, ha beleakad, plusz nálam a rózsakvarc a nyerő.


A párodat TE ismered.

2023. szept. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez a leendő menyasszonytól függ. Nekem fehér kő van benne,mert tudta a párom,hogy én a letisztult, hagyományos dolgokat szeretem.Ha viszont a te barátnőd él-hal mondjuk a rózsaszín dolgokért,akkor akár valami rózsaszínű kő is lehet.

Az,hogy mit illik,meg mit nem...kit érdekel.Lehet,hogy a szomszéd Mariskának meg Julcsikának nem fog tetszeni,de a párodnak igen,akkor az a lényeg,a többiek mellékesek.

2023. szept. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!