Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek számít az eljegyzé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek számít az eljegyzési gyűrű értéke, minősége?

Figyelt kérdés
Környezetemben lévőknek, akiknél volt eljegyzés, kb fél és 1 millió közötti értékű a gyűrű és szerintem borzalmasan rondák, plusz a barátnőmnek se tetszenek, nem találok olyat amit neki is tetszhet. Már egy ideje próbálom kideríteni milyen tetszene neki, és eddig itthon nem találtam. Etsy-n nézegettem és ott vannak nagyon szépek, olcsóbb áron, kb 100-200 ezerért. Túl smucig dolog? Vagy fontos a minőség is?
2023. szept. 5. 18:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez a ti esküvőtök, csináljátok úgy ahogyan nektek jó.
2023. szept. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én pénzkidobásnak tartom a drága eljegyzési gyűrűt, nettó konzumidiotizmusnak tartom. Már csak azért se tudom komolyan venni, mert egész drága eljegyzési gyűrű mizériát a De Beers gyémánt üzlet terjesztette el az 1950es években, tehát az egész hagyományt egy cég nyereségvágya teremtette. Én már egy 100 ezres gyűrűt is túlzásnak tartok, de persze kinek mi.
2023. szept. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 55 ezer forint volt, én választottam. Nem csak hogy nem tartottam fontosnak az értékét (azt igen, hogy időtálló legyen), de azt sem, hogy nagy csinnadrattával kérje meg a férjem a kezem.
2023. szept. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
11%

"Én már egy 100 ezres gyűrűt is túlzásnak tartok, de persze kinek mi."


😅 azért az messze van attól, de kinek mi a drága.


Ha nem vagy biztos benne, inkább beszélhetek meg, hiszen O fogja hordani nagyon sokáig.

2023. szept. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%

Engem abszolut mindig hidegen hagyott az anyagi értéke az eljegyzési gyűrűnek. Én magam választottam a sajátomat, (együtt mentünk érte, a lánykérés pontos ideje volt meglepetés). Valami 5ezer ft körül volt és 3 kő van benne. Az 1 köves gyűrűket nem szeretem. A férjem meg egy acélgyűrűt választott magának. Igen, nálunk neki is volt eljegyzési gyűrűje mert szeretett volna. Mikor megkérte a kezem, és felhúzta az ujjamra a gyűrűmet, én is felhúztam az övét az ő ujjára. A mai napig hordjuk a bal kezünkön. (A karika meg a jobbkezünkön van az esküvő óta.

Illetve még annyit kiemelnék, hogy nekem sokkal fontosabb volt a karikagyűrű, hogy az minden szempontból olyan legyen amit én szeretnék, de azt is együtt csináltattuk vitt aranyból, így lényegében pénzbe sem került, klasszikus , egyszerű kinézet, semmi csicsa, 6mm, féldomború, arany karikagyűrűk belső dátumos gravírral. Ennyi.

2023. szept. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Számomra például nem is fontos, hogy egyáltalán gyűrűvel kér meg. A karikagyűrűk legyenek azért igényesek és időtállóak, ennyi.
2023. szept. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A minősége igen, de én mindig arra mentem mindenben, hogy tetsszen. Sokkal többet jelentene, ha a párom figyelne rám és a stílusomra, és venne egy hozzám illő bizsut, mintha venne milliós sablon gyűrűt.
2023. szept. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
34%

Nekem ha bünronda is az kéne amit a párom választott nyújt.

Mert abban van benne ő.

Nem magamat akarom eljegyezni.

De általánan izlestelen párom amugy se volt még soha szóval nem is érint.

2023. szept. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
42%
A hűség számít.
2023. szept. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%
Kövezzetek meg, de nekem fontos(lenne). Mivel nem akarok esküvőt, így eljegyzést és gyűrűt se. De ha már lenne, akkor hordani akarnám. Legalább addig, amíg a kapcsolat tart. Nyilván azt remélném, jó sokáig. Na, most bizsut nem hordok semmiből. Aranyat nem hordok, nem szeretem a színét. Ezüstöt hordok, de az meg időnként megfeketedik, tehát legjobb a fehér arany. Tekintve, hogy minden gyűrűt max.1 éven belül eltörök(ne kérdezd hogy), egy bazi vastag van, több, mint 20 éve, ami bírja a strapát. Kőben nem vagyok annyira kényes, de, ha már eljegyzési, akkor azért legyen, az se baj, ha kicsi. Az viszont nem baj, ha stabil a foglalat, tartós a kő, jobban örülnék, ha brill lenne, mintha mondjuk cirkónia, de azért az nem kizáró ok, ha nem brill. Szóval nekem egyáltalán nem lenne feltétel a milliós gyűrű, de ha csak a fentieket tudja, már az se olcsó. Egy aranyozott vaskarikával nem tudnék mit kezdeni, mert nem hordanám szívesen. Akkor meg minek, hogy álljon a szekrényben?
2023. szept. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!