Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Kiábrándító ha a barátom így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiábrándító ha a barátom így kérte meg a kezem?

Figyelt kérdés
Csak odaadta a dobozt a kezemre, fel se húzta a gyűrt sem a kezemre, és még csak meg sem kérdezte, hogy hozzá megyek-e feleségül. Mondta húzzam fel a gyűrűt.
2023. szept. 5. 22:02
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
wtf xĐ eléggé
2023. szept. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
76%
ezek szerint számodra az, ha kiírtál róla egy kérdést. Gratulálok a párválasztásodhoz.
2023. szept. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
10%
Mentségére szóljon: valószínűleg életében először kérte meg valaki kezét. 😉
2023. szept. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
4%
Nem akart túl nyálás, csepegős lenni.
2023. szept. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
94%
Értem én, hogy zavarban van ilyenkor az ember és nem csinált ilyet korábban, de igen, ez számomra is kiábrándító lenne.
2023. szept. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
89%

Ez nem "kézkérés" hanem csak bunkó módon történő ékszerajándékozás, semmi több. Nesze, húzd fel. Én hozzávágtam volna, akkor is ha nem gyűrű hanem csak egy szülinapi karkötő vagy akármi lenne.

Bunkó paraszt. Ha ez nem kamu és eltűröd... nem akarok többet mondani.

2023. szept. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
96%

Heteske, már húztak, kétszer 😌 És egyszer se ilyen türhő paraszt. Na erre varrj gombot.


(Mellesleg a kérdezőére nem is húztak, csak állítólag odavágta hozzá a dobozt a parasztja, hogy húzd fel)

2023. szept. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
79%
Én ott helyben a képébe dobtam volna a dobozt és szakítottam volna vele. Nah de, ha van egy kis önérzeted, akkor holnap, vagy még ma visszaadod a gyűrűt, vagyis dobozostul képen vágott vele és szakítasz vele.
2023. szept. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
93%
De hát nem is kérte meg a kezed. Csak kaptál egy gyűrűt, és még azt sem túl kedves gesztussal. Ha nekem dobna oda így a párom egy ékszerdobozt - vagy bármit - hozzávágnám és elzavarnám.
2023. szept. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
92%
Ez nem is lánykérés. Hozzáb.sznám a dobozt, hogy húzza fel ő az apja f.szára. a kapcsolatot se erőltetném, ha máskor is ilyen tahó.
2023. szept. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!