Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ilyen eljegyzési gyűrűt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen eljegyzési gyűrűt szeretnék venni én is a páromnak..de megnéztem neten ezüstből van és elég olcsó kb 15000 ft. Nem túl olcsó eljegyzési gyűrűnek?

Figyelt kérdés

2023. okt. 5. 12:14
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
31 szavazat
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
2023. okt. 5. 12:14
 2/30 anonim ***** válasza:
93%
Kinek mennyi pénz fér bele.
2023. okt. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Szerintem inkább a házassági gyűrü kéne drágább legyen..vagy tévedek? Nem szeretnék túl olcsó gyűrüt sem venni azért kérdezem..nem tudom ki hogy van vele..(amugy nem arról van szó hogy nincs rá pénzem csak nem nagyon vagyok témába az eljegyzési gyűrükkel)
2023. okt. 5. 12:20
 4/30 A kérdező kommentje:
Túl sima egyszerűt se szeretnék venni azért szerettem volna ilyet,csak elég olcsónak tűnik.
2023. okt. 5. 12:21
 5/30 anonim ***** válasza:
88%

Nem kell sem az eljegyzésinek, sem a karikagyűrűnek drágának lennie.

Miért kéne? Az ára miatt értékes? Egy lóf*szt:D

2023. okt. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Nem tudom csak általában a neten borzasztó nagy árak vannak ahogy láttam..egy eljegyzési gyürű legtöbb 160000
2023. okt. 5. 12:25
 7/30 anonim ***** válasza:
55%
Nyilván csajfüggő is, de az én párom kib*szot volna, ha ennyit költők egy gyűrűre:D És nem azért, mert nem tehettem volna meg, hanem azért, mert teljesen értelmetlen.
2023. okt. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
#7 szerintem is..azért kérdeztem..de ezek szerint nem csak én vagyok igy ezzel..:))
2023. okt. 5. 12:29
 9/30 anonim ***** válasza:
77%
Teljesen jó.
2023. okt. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
53%

Saját példa, pár hónapja kértem meg párom kezét, mindig mondta hogy nehogy drága gyűrű legyen, neki bőven elég egy 10-15 ezres is. Végül 50-ért csináltattam ezüstből és moisanit kővel. Neki tetszett de én megbàntam hogy hallgattam rá.

Akinek csak mutattuk mindenhol az első két kérdés az volt hogy : "Ugye fehér arany?" és hogy "Gyémánt?".

Szóval én megbántam hogy az olcsóbb mellett döntöttem.

2023. okt. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!