Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mikor kérte meg a kezed a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kérte meg a kezed a barátod?

Figyelt kérdés
Mi 6 éve vagyunk együtt, és még mindig nem kérte meg. Attól tartok, nem is fogja.
máj. 14. 20:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
77%
Nem hát
máj. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
63%
Mennyi idősen jottetek össze? Együtt éltek?
máj. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%
Esetleg a legelején tisztáztátok, hogy az esküvő kinek szükséges és kinek nem?
máj. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 év után kértem meg, ebből 1 év együttélés. Nem volt zsákbamacska, ő is tudta, korábban megbeszéltük, hogy szeretnénk házasodni.
máj. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
56%

Így háttér nélkül nehéz okosat mondani.

Nekem 6 év után kérte meg a kezem,de mi fiatalon jöttünk össze, én még gimnazista voltam, ő első éves az egyetemen.Végzettség és egzisztencia nélkül nem érezte magát elég érettnek hozzá.

Azt viszont már a kapcsolat elején megbeszéltük,hogy mindketten szeretnénk egyszer megházasodni.

Nálatok ez is a fő kérdés,hogy ő egyébként akar-e?

máj. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
74%
7 év után sem. De mi beszéltünk is róla hogy nem akarunk házasodni. Miért nem beszéltek erről?
máj. 15. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
81%

Nekem 3 év 7 hónappal megismerkedés után. Esküvő rá 11 hónapra volt. Így az 5. évfordulónkat már házasként töltöttük, esküvő után 5 hónappal. Az 1. házassági évforulónk meg idén lesz, még nem jött el. :)


De nem én vagyok a lényeg. Beszélgess a pároddal komoly hangvétellel. Tudnod kell, mire számíts tőle, és neki is tudnia kell, mik a te vágyaid. Az eljegyzést meg lehet sürgetni, de csak akkor, ha amúgy már készen áll rá ő is, a kapcsolat is, csak nem gondolkodik rajta, hogy kéne. Érd el, hogy gondolkodjon rajta, kéne már... Viszont mondom, ha amúgy nem áll rá készen, akkor nem tudod rávenni. Csak ha készen áll erre, lehet kiugrasztani a bokorból a nyulat.

máj. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
88%
Számít az is, hogy hány évesek vagytok. 30 felett azért szerintem 2-3 éven belül “illik” eldönteni, hogy tervezek e a másikkal egy életre vagy sem. A környezetemben sajnos azt láttam több esetben, hogy ahol ilyen korban sok év után sincs lánykérés, ott szakítás lesz és csodák csodájára a pasi a következő csaját el tudta venni rövid időn belül és gyerekek is lettek. Nem akarlak megbántani, de szerintem nem tervez veled, de a szakításhoz még nem elég rossz a kapcsolat ezért benne ül kényelmesen amíg nem történik valami.
máj. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
58%
Mi 40+-osan ismerkedtünk már meg. 1,5 éve ismertük egymást, ebből 13 hónapja már együtt éltünk, amikor megkérte a kezem. Másfél évre rá volt az esküvő, tehát 3 év után.
máj. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

20-25 évesek vagyunk. Az elején mondtuk mindketten, hogy szeretnénk együtt megöregedni.

Sokszor mesélek neki a jövőnkről, a gyerekről, hogy hova költözzünk, hol legyen a nászutunk.

És semmi. Ezek mind ráutaló jelként mondtam, nem hiszem el, hogy ebből nem esik le neki.

máj. 15. 15:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!