Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Másfél év jegyesség sok idő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél év jegyesség sok idő?

Figyelt kérdés
Ha most eljegyzem barátnőmet akkor kb másfél éven belül tudnánk összeházasodni. Várjak még az eljegyzéssel? Vagy már jöhet? Tuti, hogy 2025 júniusban egybe szeretnénk kelni.
dec. 10. 20:00
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

20l és 26f.

Annyira jók vagyunk együtt, ha anyagilag függetlenek lennénk már most jöhetne a pici. De nem feltétlenül tudjuk még ezt finanszírozni. (Becsúszna, megtartanánk, de nem tervezzük mostanra.) Szeretnénk nekik mindent megadni.

dec. 28. 16:51
 22/24 anonim ***** válasza:
65%
Ez nagyon szép, nekem csak egy ismerősöm házasodott 23 évesen (férje 24 volt), de már 6 éve együtt voltak. :) Őszintén irigylem azokat, azok fiatalon rendelkeznek fejlett ön-és társismerettel és együtt képesek megöregedni. Én lassan 28 éves nőként úgy érzem, sosem jön el ez a pillanat. Mindig is furcsa szerzet voltam, viszont hasonlóan furcsa férfiakkal nagyon-nagyon nem sikerült megértetnünk egymást. Szóval én amondó vagyok, hogy 1,5 év nem sok, én várnék akármennyit, hogyha az "igazi" lenne velem. Nincs igazi, minden kapcsolatba munkát kell rakni. A mostani párom nem rak bele, emiatt nem működik ez sem.
dec. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Megtettem.

Igent mondott. 🥳

dec. 30. 15:29
 24/24 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Sok boldogságot!
dec. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!