Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lánykérés köves gyűrű nélkül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lánykérés köves gyűrű nélkül?

Figyelt kérdés
Ki mit gondol arról, ha csak karikagyűrűk vannak jegyesség alatt már, csak bal kézen és esküvő után átkerülnek jobb kézre? Ilyenkor mi a jobb? Együtt kiválasztani a karikagyűrűket, vagy nagyobb meglepetés faktor van a lánykéréskor, ha már a gyűrűkkel a kezemben teszem fel a nagy kérdést?

2022. ápr. 6. 09:14
1 2 3
 1/21 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

Van ahol van hagyománya, különösen ázsiai országokban.

Nálunk az amerikanizáció miatt a gyémántos a hagyomány 40 éve. Előtte nálunk is a jegygyűrű volt csak.


Ismerek olyan párt akik ezt használták, azért mert a nő nagyon féltékeny, és így látszott a párján is, hogy foglalt

2022. ápr. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
62%

Nekem az álmom hogy ugyanaz a gyűrű legyen az eljegyzési meg az esküvői. Sajnálnám ha a fiókban kellene később porosodnia a köves lánykérős gyűrűnek.


De én azt tanácsolom hogy ne az itteni válaszokra alapozd hogy mit teszel, a te párodat te ismered. :)

2022. ápr. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%
Miért kéne a köves gyűrűnek a fiókban porosodnia...? Bal kézen hordod. Karikagyűrűt meg a másikon.
2022. ápr. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Persze, ismerem a párom, de ő egyáltalán nem hord ékszert. Mikor beszéltünk még régebben az eljegyzésről azt mondta, hogy nem számít, hogy milyen gyűrű, de azért most izgulok egyrészt, másrészt meg attól, hogy ismerem érdekel, hogy nem gondolok-e ki túl nagy hülyeséget.
2022. ápr. 6. 09:28
 5/21 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a eddigi válaszokat, szuperek vagytok!
2022. ápr. 6. 09:28
 6/21 anonim ***** válasza:
89%
Megkérdezném a helyedben. Főleg ha nem hord ékszert. Hogy szeretnéd elvenni, mit gondol erről, elmentek-e együtt karikagyűrűt venni.
2022. ápr. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
67%

#3

Nem szeretem különösebben az ékszereket, számomra a gondolat hogy KÉT különböző ékszert is hordjak, egyenlő a kínzással. Egy db gyűrűt elviselek magamon, de ennyi.

Azt hittem szabad személyes véleményt írni, sajnálom ha mások élete rosszabb lett az én ékszerhordási szokásaitól..... (?)

2022. ápr. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
95%
Ha karikagyűrűvel kéred meg, jobb ha együtt választjátok ki.
2022. ápr. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
Én azt gondolnám, h a srác sporolni akar, vagy mert kényszerből jegyzi el a lányt vagy mert csóró.
2022. ápr. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
64%
Megkérheted gyűrű nélkül is, házasodni is lehet gyűrű nélkül.
2022. ápr. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!