Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mekkora méretű ez a képeken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora méretű ez a képeken látható megmért gyűrű?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]



jan. 2. 12:41
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
0%
Első képen 2 centi, a többin 1,1 cm. Nem ismered a számokat?
jan. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:

Esetleg akinek nem töltené be a képeket, annak itt vannak még1×:.


[link]


[link]


[link]


[link]

jan. 2. 12:44
 3/40 A kérdező kommentje:
#1 többin miért lenne 1.1 centi? Tanuld meg leolvasni a tolómérőről a számokat...
jan. 2. 12:45
 4/40 anonim ***** válasza:
100%

Egyelek meg!Nem így kell megmérni egy gyűrű méretét! A belső részét kell mérni, magát a gyűrű vastagságát nem kell belemérni.

Most te bemész egy ékszerüzletbe és mondod, hogy mittudomén egy 52mm-es gyűrűt kérsz, közben az nagy lesz, mert az a méret a belsejére vonatkozik, ezt fogják gobdolni.

jan. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy van már ilyen applikáció telefonra.Egy beszámozott körre ráteszed a gyűrűt, ahol úgy állítod be a kört, hogy a belső méretével megegyezzen.
jan. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:

#4 én tudom, hogy 2 centit mutat a tolómérő. Ugyanúgy mint a mérőszalag. #1-nek írtam, amit írtam.


#5 a belső átmérője van megmérve! Láss már a szemedtől! Belülre van téve a tolómérő 2 szára!


#6 mondasz applikáció nevet?

jan. 2. 12:56
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el egy ékszerboltba, az a biztos.
jan. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
#9 de a gyűrűk a páromnál vannak otthon az ékszerdobozába és ő 40 km-re lakik tőlem faluban és ott nincs ékszerbolt. Nincs lehetőség tőle több napra elhoznom a gyűrűt.
jan. 2. 13:06
 9/40 A kérdező kommentje:
#8 mivan
jan. 2. 13:07
 10/40 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem a tolómérőnek nem a kikönnyített részét kellett volna használni.
jan. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!