Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mekkora méretű ez a képeken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora méretű ez a képeken látható megmért gyűrű?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]



jan. 2. 12:41
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
Ékszerész válaszát várnám! Mekkora méretű a 2 centiméter belső átmérőjű gyűrű?
jan. 2. 13:37
 12/41 A kérdező kommentje:
Akkor hogy mérjem jól?
jan. 2. 15:43
 13/41 anonim ***** válasza:
73%
#15 Már elmondtam, de lehurrogtál.Találd fel magad.Csak akarni kell.
jan. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:
Hiába mondtad el, hogyha nem értem. Légyszíves pontosan és érthetően írd le
jan. 2. 16:20
 15/41 anonim ***** válasza:
100%
Én egy darab bluetec-be (gyurma, vagy amit akarsz) nyomtam bele a barátnőm gyűrűjét, amíg aludt és azt vittem magammal gyűrűválasztáshoz 🤷‍♂️ sokkal pontosabb, mint (rosszul) szrakodni itt tolómérőkkel.
jan. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:
De itt még odébb van a lánykérés. Gyurmám amúgy van. De olyan sokáig nem akarom úgy tartani a gyurmát. Megtalálná.
jan. 2. 17:22
 17/41 anonim ***** válasza:
88%
🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
jan. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
88%
nem a tolómérő egyenes részével kell mérni? (ráhúztad a száraknak a bevágott részére)
jan. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:
Ott van a mérőszalagos mérés is akkor. Kereken 2 cm. Nem az a kérdés, hogy hogy kell mérni
jan. 7. 22:06
 20/41 anonim ***** válasza:
70%
63
jan. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!