Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nők, mennyit várnátok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mennyit várnátok az eljegyzésre ebben az esetben? Férfiak, ebben az esetben kb. mikor jegyeznétek el a barátnőtöket?

Figyelt kérdés
Ha a pár tagjai 20 évesen jöttek össze, de egyetem miatt csak 25 évesen kezdenek el dolgozni.

jan. 12. 21:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudom ennek mi köze az eljegyzés idejéhez 🤔
jan. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Nem várni kell, hanem megbeszélni, hogy ki hogyan tervezi a közös jövőt.
jan. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Én várnék legalább addig, amíg egy évet együtt élünk saját keresetből. Egy egyetemistán nem okvetlenül látod, hogyan bánik a pénzzel, ez viszont a későbbiekben okozhat bőven konfliktust.
jan. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%

2-esnél a pont. Nem várunk, hanem leülünk és megbeszéljük, hogy ki mit szeretne a jövőben. Mikor szeretné, hogyan szeretné stb...


Nekem a halálom ez a "nők várnak az eljegyzésre" jelenség. A házasság az egyik legfontosabb döntés az ember életében, meg kell beszélni. Pont ahogy megbeszéljük az összeköltözést, a lakáshitelt, a gyermekvállalást, az autóvásárlást, az idős, magatehetetlen szülők sorsát stb. Ezek az élet nagy döntései... Ezeket átbeszéljük. Ha már a házasság időpontjáról nem tudnak megegyezni a felek, ott baj van, de nem kicsi.

jan. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek.
jan. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem errol a varasrol az a kep ugrik be, hogy a no egy szerencsetlen eletkeptelen nyomorek, aki pitizik a gyuruert, lesi a hapsi minden kivansagat, kiszolgalja teljes mertekben, es ha jol viselkedik, esetleg kaphat 8 ev utan egy “remelem mostmar befogod” gyurut. A tobbit leirtak elottem.
jan. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%
Az eljegyzés lényegtelen. Viszont minimum 1 év közös, önálló élet után házasodjatok, vagyis ez esetben 27 előtt semmiképpen sem.
jan. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
VÁRNI? Semennyit. Leülünk, megbeszéljük, ki mit tervez és ennyi.
jan. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%

Minimum egy év önálló együtt élés után. Mi is 20 évesen jöttünk össze bár mindketten hamarabb kezdünk majd teljes állásban dolgozni.


A fenti esetben 26-27 éves kor lenne számomra ideális. Mondjuk egy év munka és együttélés után eljegyzés, egy évvel később házasság. Aztán lehet gyűjteni közös lakásra meg tervezni gyerekeket ha akartok ilyesmit. Nekem kb így nézne ki. De ezt a pároddal kell megbeszélned.


Igen, nem várni kell, hanem megbeszélni, hogy ki hogy tervez nagyjából és aztán eggyé igazítani a terveket (amennyiben ez lehetséges)

jan. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
40%
3 year rule, bár ebben az esetben ez nem számít, mert fiatalon jöttetek össze. Szerintem eljegyzés mehet 25 évesen, házasság meg 26-27. 27-nél tovább én biztos nem várnék.
jan. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!