Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A Valentin napi eljegyzést is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Valentin napi eljegyzést is gáznak tartják az emberek, mint a karácsonyit?

Figyelt kérdés
febr. 7. 13:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%

Engem sosem érdekelt, mit gondolnak "az emberek". Leszarom! Én pl. mindig is karácsonyi eljegyzésre vártam és meg is kaptam.

A Valentin napot kevésbé szeretem, de gáznak semmit sem tartok.

40/N

febr. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
74%

#vártam helyett vágytam :-)

#1 vagyok

febr. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%

Kit érdekel, az emberek mit tartanak gáznak?

Engem pl a férjem anno karácsony előtt kb egy héttel kért meg, a konyhában. Szerintem nem gáz.

febr. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%
Ha komoly szándék van az eljegyzés mögött akkor igazából szinte mindegy. De pont azért tartják sokan gáznak az ilyen ünnepnapos eljegyzések, mert ezek sokszor csak ilyen ajándékhelyettesítők, me' jobb ötlete nem vót, meg legalább a csaj se nyarvog a gyűrű miatt most pár évig.
febr. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
27%

Ajándékhelyettesítők. Mert amúgy Valentin-napra gyémánt nyakéket illene, ha nem lenne ugye az eljegyzési gyűrű.

Ez a falusi mentalitás.

febr. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
38%
Igen
febr. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
68%
Teljesen mindegy mikor kéred még a kezét,nem gáz.Talán még jó is az időpont.
febr. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
84%
Hát a karácsonyinál azért jobb. Ez mégis csak egy randizós "ünnep" amit jó eséllyel kettesben töltenek a párok.
febr. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
90%

#1 vagyok.

Mi a dec.24-et kettesben töltjük. A 25 és 26 a családé, a két ünnep közötti a barátoké.

febr. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
92%

Én nem örültem volna ha ilyen napon kérik meg a kezem.

De mindenki úgy csinálja ahogy neki jó. Ha komoly a szándek, akkor rendben van

febr. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!