Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A Valentin napi eljegyzést is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Valentin napi eljegyzést is gáznak tartják az emberek, mint a karácsonyit?

Figyelt kérdés
febr. 7. 13:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
31%
Már hogy volna gáz! Hagyományosan most van a párválasztási időszak. Most igazán helyénvaló megkérni a választottad kezét.
febr. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
55%
Emberfüggő. Én nem szeretem a nagy gesztusokat. Én konkrétan hozzávágtam volna a pápmhoz a fát ha karácsonykor kér meg. Egy ünnepet szeretek a karácsonyt, de az eljegyzés az más nekem. Az ne ünnepen legyen. Ő tudta ezt így nekem szegezte a kérdést egy pizza felett otthon. És imádtam érte. Igazából az számit ki mit szeret. Ha valaki ezt igényli és ez neki a boldogság kapja meg. Van aki a 80 gyertával a tengerparton szeretlek feliratot akarja. Mindenki más. Én egyiket se ítélem el vagy mondom gáznak. Tegyenek ahogy jól esik
febr. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
38%
Számunkra mondjuk a febr. 14 piszkosul semleges, semmit nem jelentő hétköznap :D
febr. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
71%
Én nem örültem volna,de a hangsúly azon van,hogy én.Ha másnak ez tetszik meg így jó,akkor lelkem rajta,nekem is.
febr. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
Az eljegyzés, házasság kispolgári csökevény, meg kell a CSOK-hoz. A statisztikák alapján a párok rommá csalják egymást és a nagy része elválik. Vakítás az egész.
febr. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

#15


CSOK csak Magyarországon, házasság pedig az egész világon.

Az egész világ bolond, csak te vagy okos? Nem hinném. Sőt! Nevetséges a meglátásod.

febr. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Kései Sirató ***** válasza:
62%
Semmi gond nincs a Valentin napi eljegyzéssel.
febr. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%

4 évvel ezelőtt Valentinra együtt szereztünk összetartozási gyűrűt, de azóta nem tartjuk a napot. Én évfordulóhoz tartom jónak az eljegyzést, mert akkor nem kell külön-külön évfordulókat tartani. Nem smuciságból.


35/F

márc. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tökmindegy ki-kinek, mikor és milyen alkalomból kéri meg a kezét.

A valentin napot nem ünnepeljük. Felőlem akkor is megkérheti. Karácsonykor viszont nem szeretném. Nem azért mert gáz, hanem mert klisé. Nem akarok a sokadik karácsonyi beigli mellett eljegyzett valaki lenni. Meg ez az ünnep nem is arról szól.

De az, hogy én nem szeretnék ilyet, attól még nincs abban semmi rossz, ha valaki igen.

márc. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Kései Sirató ***** válasza:
Nem tartják gáznak.
márc. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!