Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mennyi idő együttlét után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő együttlét után volt nálatok eljegyzés?

Figyelt kérdés
febr. 28. 21:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
16%
Nem volt és nem is lesz. Akinek ez fontos, egy éven belül illik lennie szerintem.
febr. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
89%

Kívülállóként és ilyen ostobaként minek kell válaszolni?!

Akinek volt már komoly kapcsolata az tudja hogy a másik fél egy évig simán megjátsza magát. Utána már azért lebukik hogy mekkora ribi és társai...

Nem ritka ha csak 6 év után van eljegyzés.

febr. 29. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
68%
Mi 3 éve vagyunk együtt (22-23 évesen jöttünk össze). Együtt lakunk 2,5 éve, de még csak most kezdtem el én is rendesen dolgozni, úgyhogy amíg nem tudunk félretenni esküvőre, addig nem lesz lány keres sem, mert az eljegyzés után 1 even belül hazasodnank mi is. Szerintem nálunk ilyen 4-5 év kapcsolat után lesz, akkor leszünk 27-28-29 körül.
febr. 29. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
81%
4 ev együttjárás, egy év együttélés után volt lanykeres. Rá 3 evre volt az eskuvo.
febr. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
81%
Nem emlékszem, de talán 5 év együtt járás után volt eljegyzés, de ebből volt 2-3 év közös lakás keresgélés, költözés, felújítás, stb, szóval gondolkodni se értünk rá ilyenre :D
febr. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
63%

Kb 1 éve voltunk együtt, 8 hónapja éltünk együtt, amikor megkérte a férjem a kezemet.

Rá 1,5 évre házasodtunk össze.

febr. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
81%
5 évig jártunk, ebből 4 évet laktunk együtt, amikor megkérte a kezem, rá 8 hónapra volt az esküvőnk. Nem siettük el a dolgokat ez igaz, ő már kb. 3 év után eljegyzett volna, én nem éreztem még késznek magam akkor.
febr. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
70%

6 hónap.

1 évre rá házasodtunk össze. Most már 14 éve vagyunk együtt:)

márc. 1. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
46%
Eljegyzés 1 év után, esküvő 5 év után
márc. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
57%
Akkor mi értelme volt az eljegyzesnek? Én biztos nem tartanék eljegyzest, hogy aztán még öt évig ne legyen esküvő. Ez nagyon komolytalan.
márc. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!