Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mennyi idő együttlét után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő együttlét után volt nálatok eljegyzés?

Figyelt kérdés
febr. 28. 21:12
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Ezer oka lehet, nálunk pl beleszolt a covid es egy hazvasarlas, amit nem akkor terveztünk, de akkor jott egy jo lehetőség.
márc. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
73%

Ja, rohadt komolytalan. Az alatt az öt év alatt vettünk egy házat, felújítottuk, stb.

Fontossági sorrendben ez előrébb volt, mint az esküvő. Azóta alap hangon 15-20 millióval drágábbak a házak. Nem mindenki akar 3 gyereket a világra szrni hogy legyen hol laknia. Szerintem jól döntöttünk, hogy nem az esküvőre pazaroltunk azonnal 🤷🏻

márc. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
A 8ast miért is kellett lepontozni?
márc. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
58%
7 hónap együtt járás után volt az eljegyzés, 4 hónap múlva esküvő.
márc. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
10 hónap után megkérte a kezem. Rá 2 évre házasodtunk (államvizsgám után, ő pedig már dolgozott akkor 5 éve).
márc. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 lewega ***** válasza:
88%
A férjem 2,5 hét együtt járás után jegyzett el. Ami abból állt, hogy az ujjamra húzta a jegygyűrűt. Négy hét együtt járás után volt esküvő 2 tanú jelenlétében. Az igazság az, hogy mindketten menekültünk otthonról. Az én szüleim csak az esküvő tudták meg a dolgot. Szerencsénkre jól sikerült a házasságunk, idén 51 éves házasok leszünk. Van 2 lányunk, és 5 unokánk. Mindig könnybe lábad a szemem, ha arra gondolok, hogy milyen szerencsés vagyok, hogy nekem ő a párom.
márc. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 benboglar ***** válasza:
0%
Ezek a mai 20-30 évesek válaszai ! Mi 4 hónap után gyűrűt vettünk,rá 2 hónap múlva esküvő! Anyósnál laktunk valamivel több mint 2 évet, azután lakást vettünk. Rá két évre új lakást építettünk, a 2.gyerek már odaszületett !! Nem tudom,mi értelme van a sok várakozásnak, ha minden rendben van,bár ebben hinni is kell !! 12 évig éltünk boldogan,mert akkor hirtelen meghalt a férjem !!!
márc. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
89%
17, ma teljesen mas vilag van. Nem gyűjtöd ossze ket ev alatt egy lakas árát. Pláne nem epitkezel ra ket evre. Sokkal nehezebb osszehozni egy ingatlant. A szüleim is hasonlóan kezdtek mint ti, az anyosnal töltött idő alatt majdnem elvaltak. A lelkemre is kötötte, hogy én soha de soha ne menjek bele ilyesmibe. Raadasul neked szerencséd volt, valljuk be, fel ev utan hozzamenni valakihez az lutri. Neked pont bejott, a tobbi 80-nak nem. Ha pedig igy jart szülők gyereke vagy, akkor tanulni fogsz az elodeid hibajabol es ovatosabb leszel. Raadasul tényleg nem tudod, h bejott-e a valasztasod, mert nem eltetek le evtizedeket egyutt. Isten nyugosztalja a ferjed, de 12 ev az semmi, most vagyunk 10 eve egyutt a ferjemmel, ugy elrepult h csak na. 45 felett szoktak a nagy meglepetesek tortenni. Es akkor meg ne is említsem, hogy mi egy szuleink által (altalatok) sokkal tovább gyerekszerepben tartott generacio vagyunk, ezt nagyon sok ido levetkozni.
márc. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
6 év után,ami lehet soknak tűnik,de én a megismerkedésünkkor még gimnazista voltam, ő pedig gólya az egyetemen.
márc. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 Sznfctm válasza:
86%

Érdekes, hogy senki olyan nem írt (még), aki elvált, pedig az is nagyon gyakori, sztem a környezetemben legalább annyi elvált ember van, mint házas.


Nyilván lehet a nagy szerelemre házasodni (és nem a 60as évekről beszélek, amikor ha a szülők tetszettek egymásnak, másnap volt az esküvő ;) ), de az kb 1 év után vagy megváltozik, vagy elmúlik.


Én azokkal értek egyet, akik éveket vártak az eljegyzéssel és/vagy utána a házassággal, és közben laktak együtt v pláne építkeztek/felújítottak. Ha komolyan veszed a házasságot és szeretnéd, hogy tartós legyen, akkor jobb sok mindent megtapasztalni a pároddal, és utána eldönteni, hogy szeretnéd/tudod-e ezt az életmódot egész hátralevő életedben tartani.

márc. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!