Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A barátnőm kezét Milánóban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm kezét Milánóban a Dóm Tér előtt kértem meg egy vacsora után este?

Figyelt kérdés

Viszont nem térdeltem le, nagyon izgultam, ami azóta is bánt (habár már szakítottunk azóta más ok miatt - egyszer a szememre vetette nem sokkal utánna).


Szerintetek ez belejátszhatott a dolgokba?


márc. 8. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
márc. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha igen akkor ugy járt. De nevetséges lenne ha belejátszott volna szerintem nem ez számit.
márc. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
nem szeretet .. a lánykérésnél meg tudatosult benne hogy nem akarja osszekotni veled az eletet.. ha nem kered meg a kezet lehet meg veled lenne..jol elcseszted !
márc. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Megint ismétlem önmagam egy hasonló kérdés kapcsán.

Nem a letérdeléstől lesz szép vagy nem szép,nem ezen múlik.

márc. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem.

Exem egy kerítés talapzaton ülve kérte meg a kezem. Másszor meg ágyban fekve. Mindkétszer gyűrű nélkül. Igent mondtam mindkétszer. Más okok miatt szakítottunk.


Mostani párommal nemrég néztük a Bazi nagy Görög lagzit. Annál a jelenetnél amikor Ien megkéri Tula kezét az ágyban fekve. És aztán veszi elő a gyűrűt miután igen volt a válasz. Párom rendesen undorral jegyezte meg, hogy "Ez aztán a lánykérés!"

Emiatt elgondolkodtam. Ha első két alkalommal se egy olcsó jelképes gyűrűt, sem pedig egy gesztust, mint letérdelés, nem kaptam, akkor nem is gondolta komolyan a dolgot? Talán igen, talán nem. Te izgultál, ezért nem térdeltél le. De komolyan gondoltad. (A helyszín miatt is megadtad a módját.)

Mindenesetre én sem a letérdelést, sem a gyűrű hiányát nem ródtam fel neki szakításkor. Elgondolkodtam rajta hogy miért maradt el. De nem emiatt szakítottunk.

Egyszerüen csak nem tudott már mivel megbántani és ez jutott eszébe.

márc. 14. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
25%
Remélem a gyűrűt visszakérted tőle.
márc. 20. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mentetek volna valami komolyabb helyre portyázni.
ápr. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!