Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Akinek volt eljegyzési ebéd/va...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek volt eljegyzési ebéd/vacsora az hogy zajlott? Milyen menüsor volt? Kiket hívtatok meg? Volt-e valami beszéd vagy köszöntő? A vendégek ültetési rendje hogy volt?

Figyelt kérdés

Nálunk a család közös megegyezése alapján döntöttünk úgy, hogy lesz eljegyzési ebéd egy vendéglőben. Nálunk pici a család, apumnak, anyumnak sincs testvére, csak a szüleik, illetve nővérem jön.

Páromék sokan vannak: párom szülei, keresztszülei azok gyerekei és párjuk,apósom testvére és gyerekei, párom testvére, meg nagyszülők. Így leszünk 25 fő körül. Mivel mi elég kevesen vagyunk nem tudom hogy legyen az ültetés.

Mert párom szülei szeretnék ha lenne egy főasztalszerűség ahol mi ketten párommal vagyunk, és keresztbe egy hosszú sor asztal ahol a többiek (szülők, keresztszülők, mamák, rokonok). Én így egy kicsit kirekesztve érzem magunkat, nem akarok kiülni a végére, inkább családiasabb jelleget akarok. Valami ötlet?


Köszönöm előre is a válaszokat!

28 N



2018. márc. 22. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Sok ötletem nincs.

Nálunk nekem van kisebb családom (apa, anya, nagyapám és esetleg egy nagynéném, aki közelebbi, de nem biztos, hogy hazajön). Páromnak jóval nagyobb a családja: apa, anya, nővére + férje, bátyja + párja és mindenhol 2-2 gyerek. Rajtuk kívül még nagynénik és nagybácsik rakatszám...

Tőlük csak a szülei, a két testvére és az ő párjaik jönnek. Tehát lekorlátozzuk a szűk családra. Szélesebb kör majd az esküvőre, de oda sem biztos.

2018. márc. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálunk a lánykérés után mikor hazaértünk, meglepetésből ott voltak a testvéreim a párjaikkal (más városban meg más országban laknak amúgy) , a barátaim, a párom testvérei, barátai, mamája, nagybátyja (szüleink sajnos már nem élnek).

Hoztak tortákat, az étel meg krumplisali volt rántotthússal meg olyan retro szendvics mint a sulibulikban :)

A konyhában és ebédlőben ült mindenki és mindenki dumált, nevetett és jól érezte magát.

Nagyon jó volt.

Én is kirekesztve éreztem volna úgy magam, ahogy leírtad. Szerintem mondd el nyugodtan, hogy lazább hangulatot szeretnél, kisebb asztalokat, hogy tudj járkálni, mindenkivel beszélgetni. Ilyesmi.

2018. márc. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%

Azért szoktak ilyen eljegyzési vacsorát, mert sok idő telik el az eljegyzés és az esküvő között?

(Nekem kb. esküvőmön leszünk 25-en.)

2018. márc. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Eljegyzési vacsorára nem hívnám meg az egész pereputtyot, csak az örömszülőket, meg max testvéreket, ha nagyon flancolni akarok.

A keresztszülők meg a gyerekek meg az unokatestvér meg az összes többi majd ott lesz az esküvőn.

Az eljegyzési vacsora arra jó, hogy az örömszülők is megismerjék egymást, ha arra még nem volt alkalom.

2018. márc. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!