Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Egy eljegyzés azt jelenti egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy eljegyzés azt jelenti egy férfi számára, hogy a nő neve csend?

Figyelt kérdés

ha bármi bajom van, pl bizalmatlanság, vagy csúnyán beszél velem és egésznap rosszban vagyunk a végén mindig oda lyukad ki, hogy vége.

meg minek fogadtad el akkor a gyűrűt?

amióta eljegyzett nem szólhatok semmiért. miért fenyeget szakítással?


2011. febr. 18. 18:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
egy számomra ideális kapcsolatban ez annak a jele, h belátható időn belül elvesz feleségül... tényleg szereted? ő is téged? hozzámennél így is?
2011. febr. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
jobb esetben nem így van, ez most az a helyzet amikor így van.
2011. febr. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
74%
Miért fenyeget szakítással? Talán mert attól félsz a legjobban, hogy elhagy, nem? Egy kapcsolatban mindig annál van az irányítás, aki kevésbé elkötelezett.
2011. febr. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Én a te helyedben visszaadnám az eljegyzési gyűrűt, hogy hangoskodhassak:D


Komolyra véve: nekem ez a pasi így ahogy van, nem kellene hosszútávon.

2011. febr. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez kicsit olyan, mintha az eljegyzést ilyen szájbetömésnek-szemkiszúrásnak használta volna (a pénztártól való távozás után reklamációnak helye nincs!). Kvázi mintha úgy fogná fel, hogy egy rossz szavad nem lehet innentől.

Nem tűnik szimpatikusnak a dolog, de nem tudtunk meg túl sokat a helyzetről, úgyhogy nem nyilatkozom részletesen.

2011. febr. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem sem szimpi a dolog.Mi lesz ha összeházasodtok?-belegondoltál?Szerintem kezdjél el gondolkodni......
2011. febr. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Én meg annak örülnék, ha ilyen pasas szakítással fenyegetne, legalább minél előbb megszabadulnék tőle.
2011. febr. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

az első két választ nem értem

a harmadik fején találta a szöget, ez szerintem is így van

a többiekből is látszik ez nem jó jel


eljegyzés óta feszeget minden határt, hogy meddig mehet el nálam.

kezdve a lenéző szavaitól, a flörtölésein át, egészen addig hogy semmit nem tesz meg azért, hogy én boldog legyek

2011. febr. 18. 18:23
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

18:23

Te csak figyeld meg ezeket a tulajdonsagait es szokasait, s amikor valami nem tetszik, akkor azt kozold, hogy jobb lenne, ha ezen valtoztatna, mivel TE ezt igy nem fogadod el, ill. nem tudod elfogadni.

Amikor azt fejtegeti, hogy minek fogadtad el a gyurut, akkor legyel Vele kedves, de kozold Vele azt, hogy a gyurure nem volt Ra irva az, hogy most milyen valtozasokra fogsz szamitani stb.

Valtozzon meg most, de igy ne vagj Neki a hazassagnak, mert egy par ev mulva roncskent fogsz kikerulni ebbol a kapcsolatbol.

Legyen onbizalmad es ne felj, tudd azt, hogy Te mit akarsz, ne turd el a megalazo szavait, mivel O mar a tulajdonakent kezel Teged, s ezt nem szabad megengedni, mivel igy leszel egy haztartasi robot szep lassan!

Figyelj a rossz tulajdonsagait es ne engedj ezeknek, hanem valtoztasson, ha szeret, akkor valtozni fog.

2011. febr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
86%

Szakítás! Az ilyen ember csak szórakozik. Úgy fog uralkodni és szemétkedni veled, ahogy nem szégyenli.


Ez nem szerelmi kapcsolat.

2011. febr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!