Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 14 évesen nem korai az eljegyzés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 évesen nem korai az eljegyzés?

Figyelt kérdés
21 éves srác vagyok, a barátnőm 14 éves és mindketten úgy érezzük, hogy a kapcsolatunk jól működik. Egyikünk sem tudja elképzelni, hogy valaha az életben mással legyen együtt. Én szeretném minél hamarabb megerősítni a kapcsolatunkat és egy közös ismerős azt javasolta, hogy jegyezzem el a lányt, nem korai egy 14 éves lánynak az eljegyzés?
2007. jún. 12. 17:56
1 2 3
 11/27 anonim válasza:
100%
Ráértek még.
2008. febr. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
64%
Tudhatnád, hogy le is csukhatnak érte (kiskorúak megrontásáért). Gondolkodjatok egy kicsit, megéri ez nektek? Biztosak vagytok benne?
2008. ápr. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 Bea 88 ***** válasza:
90%
Ugy gondolom hogy egy kicsit még korai az eljegyzés mert még nagyon sok mindenről fogsz lemaradani az életben főleg akkor ha hozzá is mész. Aztán meg az lesz hogy el fogtok válni.Az meg ugy gondolom hogy nem jó.Adig éld az életed míg csak lehet.
2008. ápr. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Házassággal meg kell várnod a nagykorúságot, az eljegyzés mehet. Azért mehet, mert gyakorlatilag nincs semmilyen jogi következménye, az egész csupán egy "szokás" ha úgy vesszük, bekötitek egymás fejét. Egyébként a lány korát nézve ti vagy barmok vagytok, vagy igaz szerelmesek, nem szívesen írnám le melyikre gondolok.
2008. máj. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
98%
szerintem aranyos dolog lenne eljegyezni..abban nincs semmi, akár tíz év múlva is ráér összeházasodni.ez csak egy gesztus.
2008. jún. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim válasza:
88%
Ember!!Használd már azt a csöpp eszedet!!Mi a f***t akarsz te egy 14 éves lánytól?Szerintem egy nyomorék net előtt életet élő f*** vagy aki nem tud magának egy 20 éves csajt találni!!!
2008. nov. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim válasza:
100%
Engem 13évesen jegyezett el a 16éves barátom, de aztán az idő múlásával rájöttünk, hogy még ez túl korai, és Ő meg én sem "éltünk" eleget, ezért felbontottuk a jegyességet, szakítottunk, és azt mondtuk, hogy majd még biztos találkozunk. Szerintem a korkülönbség nem nagy gond, csak a tiniknél még nincs értelme ekkora különbségnek, mert mások a célok, a lánynak percenként változnak az érzései... El lehet jegyezni, de a lányban rengeteg elfojtott harag fog felgyülemleni, hogy nem lehet "igazi tini", és ez bármikor kitörhet belőle. Bár ez csak az én véleményem.
2009. febr. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
77%

DE!!!!!!!!!


Egy 14 éves még gyerek,nincs kiforrott személyisége,érzelmei,komoly gondolkodása!


Másrészről felvetődik bennem a kérdés,hogy egy 14 éves KISLÁNY (mert az)miért él nemi életet?Hova siet?T

Ez jogilag is büntetendő,liliomtiprásnak hívják....

2009. júl. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
mért is ne a romák is igy tolják XDXD... vagyis te is aféle vagy? akk simán, ha nem akk szimplán csak egy idióta. 14éves, vigyázz h a cumija ne maradjon otthon költözéskor.
2009. szept. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
95%
Na, hát sztem ha úgy érzitek, jegyezd el. De előbb beszélgess erről vele, hogy mit szólna hozzá. Szerintem ha szeret és tényleg az igaziak vagytok egymásnak, akkor hülyeség, amit mindenki ír, hogy hagyd élni. Mert az az igazi szerelem, ami nem láncolja le a másikat. A élés alatt azt értitek, hogy kefélje végig a fél megyét? Mert arra mégis mi szüksége? Ha nektek ez kell... Ha meg a bulizásra, kalandokra gondoltok, azt menyasszonyként is lehet.
2009. nov. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!