Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzés összköltözés nélkül?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzés összköltözés nélkül? Van értelme?

Figyelt kérdés
A párom szeretne eljegyzést, de nem akar összeköltözni. Azt mondja ez csak elrontaná az egészet. De akkor mi értelme így az eljegyzésnek? 3éve vagyunk együtt.
2011. ápr. 10. 21:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

"elrontaná az egészet"

miért rontaná el? :-S nem értem...mit rontana el...és miért...

ha az összeköltözés elrontaná, akkor nincs amiért eljegyezzen, hacsak nem akarok életetek végéig külön lenni...

2011. ápr. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
40%

szia. az eljegyzés csak egy formaitás :D eljegyzés nélkül is lehet esküvő..

szóval szerintem lehet eljegyzés, összeköltözés nélkül.

nekünk 2006 nyarán volt az eljegyzésünk, és csak 2008 márciusában költöztünk össze, esküvő 2008 nyarán volt.

2011. ápr. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
56%
Nálam az eljegyzést mindenképpen megelőzi az összeköltözés.
2011. ápr. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
61%

Nálam a sorrend: összeköltözés,eljegyzés,házasság,gyerek.

Szerintem nem helyes ha felborul (persze a kivétel erősiti a szabályt)

2011. ápr. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
65%
Nem az összeköltözés a fontos,hanem az eljegyzés után az esküvő. Csak ma divat házasság előtt együtt is élni. Bár elég sok fiatalt ismerek,akik nem éltek együtt az esküvő előtt,és nagyon jó lett a házasságuk.
2011. ápr. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
64%
Miért ne lenne értelme? Régen még esküvő előtt se költöztek össze, mégis rengeteg boldog pár volt. Voltak boldogtalanok is, persze, de ma jóval többen vannak, pedig ma már akkor költöznek össze a párok, amikor akarnak.
2011. ápr. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
65%
Nálunk így volt: eljegyzés 2005, összeköltözés 2007.július- házasság 2007.augusztus gyerek: 2009., azóta is jól megvagyunk:)
2011. ápr. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
67%
Nálunk is hamarabb lesz eljegyzés, de csak azért, mert most épp nem dolgozom hanem suliba járok, és így nem akarok összeköltözni, hogy ő tartson el. Így mondjuk szerintem érthető. De az amit ő mond... az jó nagy hülyeség. Akkor sose fogtok összeköltözni? Összeházasodtok és randi után mindenki megy haza?
2011. ápr. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat Nektek!Úgy gondolja ha összeköltözünk nincs külön töltött idő, nem hiányzunk egymásnak, és így egymás agyára mennénk.
2011. ápr. 10. 21:33
 10/20 anonim ***** válasza:
93%
Nekem az a furi, hogy tudtommal akkor jegyezzük el egymást, ha össze akarunk házasodni, ha ő nem akar összeköltözni minek jegyez el? Mert akkor gondolom házasodni se akar, ezt így nem naon értem.
2011. ápr. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!