Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ha pasi nagyon szereti a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha pasi nagyon szereti a csaját és életében szeretne lagzit is meg minden, akkor mennyi idő utan lehetséges, h felveti az eljegyzés kérdését?

Figyelt kérdés
2 honapja vagyunk együtt,én 20 pasim 27...szerintetek?hozzatennem,nagyon szerelmes és énis :D véleményeket szeretnék kapni...köszönöm
2009. márc. 29. 14:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
43%
Nincs ez pontos időhöz kötve, de lehet pl.fél év- max. 1 év.
2009. márc. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kell egy év mire tényleg meggyőződik arról hogy nem-e vagy "hajlamos" a megcsalásra, amire tényleg igazán megismeritek egymást. Egymás hibáit, értékeit stb..

De hát ezt csak Ő tudja. Lehet hogy már jövőhéten megkéri a kezed, nem lehet tudni :)...

2009. márc. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

2 hónap arra sem elég, hogy megismerj valakit, nemhogy arra, hogy arról dönts hozzá akarsz-e menni.

Szerintem 1 év legalább kell, de pl. egy barátom 12 év után vette el a barátnőjét, mert csak akkor akartak házasodni, ha gyerekük lesz, és csak 12 év után akartak.

2009. márc. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%

A két hónap tényleg elég kevés, bár ha igazán szeretitek egymást, akkor nem az idő számít.

Az viszont érdekes, hogy az eljegyzés gondolatával kacérkodsz, és "pasim"nak hívod a barátod...

2009. márc. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
szerintem 2 hónap után ne várj csodát,h hú most akkor mindjárt megkéri a kezem... ha mégis megtörténik akkor a pasi hülye. sztem
2009. márc. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
52%

15:21-es!

Gáz amit írtál...


Amúgy sztem is kevés a 2 hónap, talán a 21. szülinapodon vagy karácsonykor eljegyez.

:)

2009. márc. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Két-három év.
2009. márc. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 1előre költözzetek össze,ha 2 évet kibírtok ut jöhet a lagzi.Még nem is ismeritek igazából egymást.
2009. márc. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Amíg ő a "pasid", te pedig a "csaja" vagy, és amíg "lagzit" szeretnél, szerintem ne nagyon éld bele magad. Amikor már a "párod" lesz, te pedig az ő "párja", és amint "szeretné leélni veled az egész életét", akkor számíts a gyűrűre.

Hú, ez most nagyon patetikusan hangzott. :P A lényeg, hogy egyrészt két hónap alatt nem lehet senkit megismerni, személyiségtől, körülményektől függően egy-másfél évet minimum rá kellene szánni az ismerkedésere. A szerelem az ég világon semmit nem számít: két év alatt lebomlik az a hormon, amit "szerelemhormonnak" hívnak, és ha a nagy lángoláson kívül nincs közös bennetek, akkor lőttek az egésznek. Nem lehet arra alapozni egy házasságot, hogy "ő is szeret engem, meg én is őt". Ez teljesen rendben van, de ezen kívül mi tart még össze titeket? Próbáld meg elképzelni vele az életedet ötven év múlva: se szex, se izgalom, se romantika, semmi. Akkor is tudnád szeretni?

Másrészről: a házasság alapvetően egy vérkomoly dolog. Te egyelőre "lagzit" szeretnél. Ez egyetlen nap, kérlek szépen. Habos-babos menyasszonyi ruha, pezsgő, pusziáradat, nászajándékok, tánc hajnalig, aztán nászút. És azután mi lesz? Ha pl. mindketten egész nap dolgoztok, te mondjuk gyereket is nevelsz, este hullafáradtan estek haza, és nem lesz kedvetek szexelni, de még beszélgetni sem igazán, akkor mi lesz? Ezen gondolkodtál már? Mert a történet nem a "lagzival" ér véget, ahogy az amerikai filmekben, hanem ott kezdődik...

2009. márc. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
jolvan na...nem azert kerdeztem,hogy máris azt szeretném,hogy eljegyezzen meg minden...én még egyenlőre nem szeretnék férjhez menni...csak azert kerdem mert ő 27 és nemtudom hogy gondolja...mondjuk bátyám 30 éves baratnője 23...3 honap utan azaz tavaly nyáron eljegyezte és most januartol egybe költöztek...ezért kértem véleményt,hogy mások hogy gondoljak ezt az egészet vagy valami...
2009. márc. 29. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!