Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan puhatolnám ki finoman,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan puhatolnám ki finoman, hogy vannak-e velem komolyabb tervei (eljegyzés vagy ilyesmi)?

Figyelt kérdés

Nem akarok konkrétan rákérdezni semmire, de nagyon tudni szeretném, hogy mit vár tőlem, a jövőnktől. Lassan 10 hónapja együtt vagyunk, összeköltözésről már esett szó, de nincs még munkám így én még nem akarom. (Én 22, ő 26)

A környezetünkben minden ismerős azt lesi mikor jegyez el, de szerintem esze ágában sincs, pedig kimondhatatlanul boldoggá tenne...


2009. márc. 29. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A pasik azt csinálják amit muszáj, amit kell. Ezt nem kell. 10 hónap meg végül is elég kevés a boldogsághoz, meg még fiatal is vagy. Mellesleg ő is. Na meg mi fiúk nem értünk a puhatoláshoz. Kérdezz rá. Ebből tudjuk , hogy valamilyen választ vársz. Ne célozgass,főleg ne hisztizd ki a gyűrűt, akkor elmenekülünk.

Sok boldogságot:)))

2009. márc. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne a környezeteddel foglalkozz! Kit érdekel, hogy ők mit gondolnak! Ne siettesd a dolgokat, majd mindennek eljön az ideje. Tíz hónap még nem olyan nagy idő. Egyenlőre ismerjétek meg egymást alaposan. Az összeköltözés jó ötlet, mert akkor fogjátok igazán kiismerni a másikat. Egy ideig éljetek együtt és ha még akkor is így gondoljátok, akkor jöhet az eljegyzés. Szerintem!
2009. márc. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az, h 22 évesen 10 hónap után nem jegyez el, az még nem jelent semmit rosszat, fiatal vagy még :) Hidd el, megkéri majd a kezedet, csak várj türelmesen :)
2009. márc. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
engem 1 év után jegyzett el a párom. De mi nem költöztünk össze. Esetleg amikor összeköltözésről beszél, akkor megkérdezhetnéd, hogy mik a tervei. (Sokszor azt látom, hogy a férfiaknak elég az összeköltözés, mert így is megkapják, ami kell nekik. És eszükbe sem jut, hogy a nő másra is vágyik. És csak telnek az évek... Míg ha addig nem költöznek össze, akkor a férfi is dolgozik azon, hogy összeházasodhassanak.)
2009. ápr. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 év együttélés után kérte meg a kezemet a párom! A harmadik évfordulónk körül lesz az esküvő (már dátum, minden megvan)! Nem kell elsietni! Már volt előtte egy eljegyzésem ami emiatt a siettség miatt bukott be, és összeköltözésnél derült ki, hogy mégsem bírjuk egymást(még jó hogy esküvő előtt; nem lett volna jó választás)!
2009. ápr. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!