Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hülyeség az eljegyzés? (pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeség az eljegyzés? (pár részlet lent)

Figyelt kérdés
többmint 1éve voltunk együtt, távolság miatt vége lett sokáig nem is beszéltünk de nem multak el az érzelmek... a szülők ellenkeznek inkább de ha látnák h komolyan gondoljuk akk lehet beletörődnének, és szeretem soha senkihez nem kötődtem még ennyire.. igaz még csak 17éves vagyok de azóta próbáltunk mással felejteni de egyikönknek se ment és megint egymás mellett kötöttünk ki és soha többet nemakarom elvesziteni :(
2011. júl. 31. 11:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség. A szülők nem a gyűrű miatt fogják elfogadni a dolgot, hanem ha látják, hogy szeretitek egymást és a távolság ellenére kitartotok. Az, hogy "mással próbáltatok felejteni", nyilván nem ebbe az irányba mutat, ne csodálkozz, ha nem bíznak bennetek.

Mutassátok meg a szülőknek, hogy a távolság ellenére kitartotok egymás mellett. Idővel el fogják fogadni.


De emiatt eljegyzést tartani naiv, gyerekes és felesleges. Bőven ráértek esküvő előtt pár hónappal eljegyződni.

2011. júl. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Túl fiatal vagy, hogy ezt kijelentsd, hogy az ő az igazi és túl kevés ideje vagytok együtt, hogy eljegyzés legyen. Ha már éveket lehúztatok egymás mellett, és tudjátok milyen együtt élni a másikkal (nemcsak heti pár órát), és még mindig kitart a szerelem, akkor lehet eljegyzés.
2011. júl. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
próbáltuk, sokáig együtt is voltunk végén anyám miatt kellett szakitani :/ meg egész családom utálja mert h elvileg kinoz azzal ha velem van mert messze lakik... nemfogják fel h szeretem pár hónapig nemis találkoztunk és mégis ezvan csak ezt nembirják felfogni :S
2011. júl. 31. 11:56
 4/12 A kérdező kommentje:
az a heti pár óra az volt h több mint 1hónapig szinte 1ütt is éltünk csak utána ritkult meg a találkozás suli miatt :(
2011. júl. 31. 11:56
 5/12 A kérdező kommentje:
egyébként köszönöm a válaszokat
2011. júl. 31. 11:57
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Az is megoldás, ha a szüleidnek egyszerűen nem beszélsz róla és kész. De az eljegyzés ezt a problémát pláne nem oldja meg, hiszen attól, hogy van egy gyűrűtök, ugyanúgy kínozni fog azzal, hogy nincs melletted.

Tarts ki, és ne mesélj a szüleidnek róla, ennyi. :)

2011. júl. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
most is titokban készülök találkozni vele, senki nemtudja hogy megint együtt vagyunk... csak nemtudom meddig tudom ezt rejtegetni család előtt..
2011. júl. 31. 12:00
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
régen rossz az a kapcsolat amit a család nem fogad el. Ott mindig valami valakiközbe fog szólni.
2011. júl. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
régen már közbeszolt, még1x nemhagyom :( de amugy apám a jobbik eset, ő se szereti de eltűri, anyám az aki nagyon tilt tőle
2011. júl. 31. 12:14
 10/12 anonim válasza:
Szia! Mi egy idősek vagyunk, én 2 éve vagyok a szerelmemmel, sok mindenen átmentünk már és a múlt héten titokban jelképesen eljegyeztük egymást. Más szerint hülyeség,de nekünk nagyon fontos volt,egy újabb lépés a közös életünkhöz. Először az én anyám se nézte jó szemmel h barátom van, de aztán belenyugodott. Te is 18 leszel, sztem eltudod dönteni h kivel akarsz lenni... Sok sikert, én szurkolok!! :)
2011. aug. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!