Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit szólnál ehhez? (a kérdés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál ehhez? (a kérdés balabla)

Figyelt kérdés

A párod találkozik egy régi barátjával és lezajlik közöttük egy párbeszéd:

-Még a "régi" barátnőd van?

-Igen.

-Hű, akkor komoly. És eljegyezted már?

-Még nem.

-De elfogod?

-Igen.

-Na jó de ne mond el neki, legyen meglepetés...

-Persze, úgy lesz...


Másnap találkozol a "jóbaráttal" és mindent kipakol neked...


2011. szept. 25. 22:43
 1/10 anonim ***** válasza:

Semmit. Örülnék, ha lány lennék, hogy komolyak a szándékai.

Ha meg az én régi barátom fecsegné el az egészet akkor na bumm... Legalább tudja már a lány, hogy komolyak a szándékaim!:D Szóval egyáltalán nem hatna meg a dolog.

2011. szept. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
hát én mérges lennék. nem kicsit.
2011. szept. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Elgondolkoznék,hogy vajon önszántából jegyez el,vagy egy barátja nyitotta fel a szemét?És azon töprengenék,mikor kéri már meg!A barátot lesz*rnám amúgy :D
2011. szept. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ebben nincs semmi érdekes. Ha az lett volna a válasz, hogy nem áll szándékában eljegyezni, akkor lenne miről beszélni.
2011. szept. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én leírnám a barátot, felnőtt ember nem lehet olyan majom, hogy elárulja...szerintem ez nem volt fair a pároddal szemben. Amúgy szerintem biztosan örülnék valamennyire, de nem érne váratlanul, mert ha valakivel együtt vagyok akkor ez várható lenne, meg én az a fajta vagyok, aki letisztázza a kapcsolat elején, hogy kinek mik az életcéljai.

Szerintem várj csendben és sok boldogságot! :)

23N

2011. szept. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Magamtól is tudom,hogy össze fogunk házasodni idővel,tudom hogy igent fogok mondani,ez legkésőbb 2-3 év múlva lesz.

Tehát újat nem tudtam volna meg ezzel,az időpont igy is meglepi marad,de nem ez a lényeg.

2011. szept. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

"Újat" én sem tudtam meg...hiszen sokat beszélünk erről. Csak fura volt, hogy javasolta a srác a titoktartást erre ő az első aki belepofázik....:-S


köszi a válaszokat

2011. szept. 26. 08:23
 8/10 A kérdező kommentje:
...most jól beleültette a bogarat a fülembe...úgyhogy gondolkodhatok, hogy mikor:))
2011. szept. 26. 08:24
 9/10 anonim ***** válasza:

hehe, jó kis barát :)))

Igen, az ember szeret jó hírt közölni a másikkal :)


Sok boldogságot Nektek, engem 1 hónapja jegyzett el a Párom :)

2011. szept. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:) Gratulálok, legyetek boldogok:D
2011. szept. 27. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!