Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan megy végbe egy eljegyzé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan megy végbe egy eljegyzés? Mennyibe kerül saccra a jeggyűrű?

Figyelt kérdés
A lánykérés érdekelne, meg hogy mekkora felhajtás szokott lenni amikor megtartják, hogy történik s gyűrű vétel (ki veszi meg, vagy még mindig a szülőknek kell, esetleg a pár magának. A gyűrű kérdéshez nem olyan gyűrű érdekel amiben extra nagy kő van, max kicsi kő és szolíd, valamint készen, nem csináltatva. A női és a férfi gyűrű is egyaránt érdekelne (ugyanolyan stílusú).
2009. máj. 19. 11:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
jeggyűrű kb 20 000 tól indul/db a csillagos égig, de reálisan 100 000/db-nál megáll. A vőlegény veszi és lepi meg a párját, bár lehetnek eltérőek a szokások. A leánykérésről írjanak mások, mert annyi ilyen kérdés volt már, hogy nem ragoznám. Nézelődj korábbról! Meg arról is azt tudnám modani, hogy nincs rá szabály, ahogy szeretnétek
2009. máj. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Ez változó, és engem a párom biztos nem fog megkérni a szüleimtől, mert a szüleimnek egy fabatkát se érek, úgyhogy nem akarom őket bevonni.
2009. máj. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
A férjem egyszer csak megkérte a kezem hirtelen egy Slayer koncert után. Én meg ugyanilyen hirtelen igent mondtam. Másnap mikor magunkhoz tértünk látom, hogy az ujjamon egy ilyen pálinkásüveg kupakjának a karikája van:)) Hatalmasat szakadtunk rajta, és még azon a héten kicseréltük elegánsabbra :) Platina a miénk, kocka alakú és fekete onyx van az enyémben. Szülőknek megmutattuk és el van intézve. Kell a fenének a felhajtás, meg a nagy lakodalom, inkább elnászutazzuk az árát.HOgy a szülők vegyék meg a gyűrűt??? Ilyet még nem is hallottam..Na még csak az kéne..
2009. máj. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Hát a mi eljegyzésünk sem volt szokványos!Egy hete vasárnap este megkérte a párom a kezem,de gyűrű nélkül mert elég válogatos vagyok,mivel a szüleink mesze laknak igy teelfnon kérte el a kezem apuéktól,akik elfogadták a döntésünket!aztán 14én megvettük a gyűrűket akkor kaptam kisérőgyűrűt is é kettesben elmentünk vacsorázni ahol megkérte mégegysr a ekzem,felhuztuk a gyűrűket!CSináltak képet,azokat látták a szülök!a gyűrűk 70 ezerbe kerültek!aranyból vannak !Sok boldogságot nektek!
2009. máj. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Engem a pàrom Dobogokön kért meg a szülöknek meg csak bejelentettük! A kisérö gyürüm 15e ft körül volt, a jegygyürüket csinàltattuk, arany, hàromszög minta van a tetején bemetszésekkel, az enyémben van egy pici kö! 65 e ft volt a 2, s mi magunk vettük meg közösen!
2009. máj. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
74%
Az én párom közölte a szüleimmel hogy mit is szeretne,(eljegyezni) a szüleim bele is egyeztek örültek. 2008.dec.27.-én volt az eljegyzésunk 120/fö volt jelen nagyon szépen leszajlott.2év 8honap után jegyezet el,pont éjjfélkor huzztuk fel a gyürüket egymás ujjára, a gyürüket közösen választottuk ki 80ezer volt a kettönké:)persze egyforma gyürünk van én babonás ember vagyok és azt tartják hogy ha a jegygyürübe kö van az nem jot jelent,báár mindenki másképp van ezzel.Az eljegyzés egy elmék érdemes megörökiteni camera fényképezögép:)18/N
2009. máj. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%

engem kért meg a párom. utána elmentünk gyűrűt nézni. Végül csináltattuk (így sokkal strapabíróbb az arany, mintha géppel készült volna), én vittem aranyat (amiket korábban kaptam, és úgysem hordtam -nagyi gyűrűje, karlánc...), ezeket kb.15.000Ft-ért számította be az ötvös, a készítésért 13.000Ft-ot kért. Azt a Párom fizette.

Szülőknek csak ezután mondtuk meg, aztán délután kettesben volt az eljegyzés egy kilátóban. Nagyon romantikus volt.

2009. máj. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A sima vacsora,gyűrű közös megvétele-dolog híve vagyok,és utána szülőknek elmondani.Sokan ezt összekeverik egy lagzival,ha eljegyzésen 120fő van,mi lesz az esküvőn???Ezt pénzkidobásnak tartom,inkább elnászutaznám én is mint az egyik válaszoló.
2009. jún. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

2009.05.19 21:22-es vagyok:)

kedves utolsó válaszoló!


Nem mindenki teheti meg hogy eljegyzést csinál 120/főnek

ez is olyan mint egy esküvő! 1x van az életbe! van akinek csak az esküvőén vannak 120an,az én családom NAGY és a páromé is a 120föbe a gyerekkori barátok is részt vettek.

Mindenki izlése szerint csinálja az eljegyzését és az esküvőét.

2010. febr. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na de amit kérdeztem:ha az eljegyzés 120 fős mi lesz az esküvőn,hisz az nagyobb dolog nem?végülis ballagás is egyszer van csak,de oda se hívok 120 embert,csak mert egyszer van az életben.
2010. febr. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!