Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Fiúk, férfiak, fiatalemberek!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak, fiatalemberek! Több-e az esély, ill. mennyivel, hogy épp karácsonykor és nem más ünnep alkalmával (szülinap, névnap, Valentin) kéritek meg a barátnőtök kezét?

Figyelt kérdés

Kérlek, írjátok meg: amikor már megérett bennetek az elhatározás, mi alapján választottátok ki a nagy napot a lánykérésre? Ünneppel szerettétek volna egybekötni avagy egy egyszerű hétköznapon történt?

Lányok válaszát is várom, kérlek szorítkozzatok a kérdésben foglaltakra: mikor lettetek menyasszonyok?


Köszönettel



2011. dec. 23. 08:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
49%
hmmm 09:50 vagyok, úgy tűnik felcseréltem a szereplőket, hajnal van
2011. dec. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Természetesen nem valódi, százalékos esélylatolgatásra vállalkoztam, csupán nagyjából érdeklődöm.

És természetesen arra az esetre vonatkozik, amikor a párok már pl. évek óta együtt vannak, tudják, hogy együtt képzelik el a jövőt és "várható" a lánykérés.

2011. dec. 23. 12:00
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem most kérte meg párom a kezem, dec. 16-án. Annyit tudott, hogy én nem szeretném ünneppel (karácsony, szülinap, akármi) összekötni a dolgot, de ő szerintem amúgy sem ez a nagy tervezgetős, úgy értve, hogy ő csak azzal foglalkozott, hogy akkor most megkéri a kezem, és az teljesen mindegy volt, hogy milyen nap fog ez megtörténni.

23/N

2011. dec. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
36%

Nekem Karácsonykor kértem meg a férjem a kezem, 3 évvel ezelőtt! Szépen ünnepélyesen a család előtt! Nem volt giccses,nagoyn szép volt! Utána elmondta, hogy ő ezt így tervezte!

Szép Karácsonyt! :)

2011. dec. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
5 nappal auztán lettem menyasszony, hogy megtudtuk, jön a gyerek. :) Az adta az ünnepi alkalmat. Tesóm szilveszterkor házasodott, előtte valamivel volt a lánykérő. Ő házasodni akart, - azt tudta, hogy szilveszterkor- és nem jegyben járni. ( Az igen válasz előre tudható volt.)
2012. jan. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonym0117 ***** válasza:
Nekem szilveszterkor kérte meg a kezem. :)
2012. febr. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!