Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogy történt az eljegyzésetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy történt az eljegyzésetek? Mesélnétek nekem?

Figyelt kérdés
2011. dec. 25. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Egy hete ismertük egymást. Vidékről jöttem haza Pestre péntek este. Aznap volt a születésnapom (26) és megbeszéltük, hogy találkozunk. Elvitt vacsorázni, majd egy romantikus séta a várban. A régi templom romjai között belekezdett egy monológba, amit úgy alakított, hogy teljesen azt hittem, hogy a szülinapi köszöntés lesz, majd elkanyarodott a téma és egyszercsak megkérdezte, hogy "Lennél a feleségem?" Egy gyönyörű gyűrűt is hozott, ami tökéletesen illik az ujjamra. Ennek már 1 hónap híjján 3 éve. Azóta van egy 11 hónapos lányunk is, nem bántuk meg.
2011. dec. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Előző, ez nagyon szép!!! gratulálok!!! én is úgy szeretném ha lenne egy tökéletes lány, akit mondjuk 1-2 hét ismerettség után elvehetnék. csak ez olyan nehéz... de mondjuk a báttyám is 2 hónap járás után kérte meg a menyasszonnya kezét... Csak azt nem értem, hogy lehet 1 hét után igent mondani? hiszen akkor gondolom még semennyire sem ismertétek egymást. ennyire érezted hogy ő az igaz? vagy csak vágytál egy nagy kalandra?
2011. dec. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!! Szerintem azért ment hozzá pár hét után mert ez is szerelem volt!Ezt ugy értem h van olyan h érzi valaki EZ AZ IGAZI!


Én nehezebb helyzetben vagyok. Annyi csalódásom ért (vagyis volt 1 nagy) szóval én óvatosabb vagyok. Félek ha szeretnek én is félek...de most valószínű meg fogják kérni a kezem, nálam nem ez a nagy rózsaszín felhő van.

2011. dec. 26. 08:28
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

Első vagyok.

Igen, éreztük mindketten, hogy megtaláltuk az Igazit.

Eljegyzés megvolt azonnal, összeköltözni kb 8 hónap múlva sikerült, de az esküvő csak másfél év múlva lett. :)

Nem tudom, én mindig is úgy képzeletem el, hogy amikor az Igazit megismerem majd, akkor azonnal tudni fogom, hogy Ő az. És így is lett. Volt előtte is barátom, több is, de azoknál mindnél éreztem, hogy csak kaland....

Tudom, hogy extrém eset a miénk, és nagyon ritka, de van ilyen.

2011. dec. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
mi otthon voltunk. :) a 4. évfordulónk volt, voltak sejtéseim 1-1 elejtett mondatból, de már sokszor hallottam, úgyhogy csak reménykedtem. Ráadásul nem tudtunk menni sehova, mert nagyon rossz idő volt, így teljesen rossz kedvem lett, és ezzel sajna őt is lehúztam kicsit, pedig szegénykém tényleg mindent megtett :D aztán nem tudott kirobbantani az ágyból, hogy elő tudja venni a gyűrűt, de végül megoldotta, és letérdelt az ágy mellé. gyerekekről volt szó, nekünk is milyen lesz majd a gyereknevelés. Letérdelt, és megkérdezte, hogy mielőtt gyerekeken gondolkodunk, nem lennék-e a felesége? :D én megsimogattam, és mondtam, hogy tudod, hogy igen. De akkor még nem láttam a gyűrűt :) aztán elővette és megkérdezte megint. Elkezdtem zokogni és természetesen igent mondtam. Igaz, nem volt romantikus, de így a legtökéletesebb :D Nem is szeretném, ha másképp lett volna. Egy dolgot bánok, hogy elrontottam az ő kedvét is, ezt nem bocsájtom meg magamnak. :(
2011. dec. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
4 éve jártunk már, karácsonykor letérdelt a fa alá, én meg néztem hogy annyira benn van az ajándék hogy le kell hozzá hajolni? Erre megkérdezte hogy lennék-e a menyasszonya? hát eléggé meglepődtem :) először is azon hogy nem azt kérdezte : hogy feleségül jössz-e hozzám? akkor és ott ezen járt az eszem nem tudom miért:) de aztán persze igent mondtam ennek már 5 éve...
2012. jan. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
3 évesek voltunk, amikor már érződött a levegőben, hogy ennyi együttélés és szerelem után a házasság és a baba hiányzik :-) Elutaztunk nyaralni Bulgáriába, ahol az utsó estén a parton sétálva egyszer csak elém fordult a párom, és kicsit ügyetlenül megkérdezte. Után beültünk egy pohár borra és kitűztük az időpontot. Gyűjtögettünk és 1,5 év múlva meg volt a lakodalom, és azóta már itt gagyog a kis trónörökös is :-).
2012. jan. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A párom restaurátor, és az ő csapatuk több templom freskóit, szobrait újította már fel. A Tátra alatti Szent Márton Székesegyház külső vakolatát is ők csinálták (még a kommunizmus idején "felújították", de kontár módon, így előbb el kellett távolítani a régit, majd olyannal pótolni, ami az eredetivel majdnem megegyező összetételű). Szóval, idén nyár végén elvitt megmutatni, min dolgoztak olyan sokáig (több, mint három éve vagyunk együtt), sétáltunk egyet a templom körül, majd elmentünk a szepesi várba, ami attól nem messze van (Közép-Európa legnagyobb, egyben maradt vára, érdemes ellátogatni!). Itt is körbenéztünk, gyönyörű hely, ürgéket is láttunk. Ezt mi fotóztuk:

[link]

Sétáltunk a várkert mögötti részen, majd felmentünk a várfalra, és ott sétálgattunk. Mikor senki nem volt a közelünkben, elkezdett kotorászni a zsebében, zacskócsörgés hallatszott. Eléggé zavarban volt, kérdeztem, mi az? Mondta, csokigolyó. Na, mondom, jellemző rád, hogy a tűző napon csokival a zsebedben mászkálsz... Aztán elővette az ékszeres dobozt :D Csak még egy zacskóba volt csomagolva, azzal csörgött.

Idén szeretnénk összeházasodni :) "Gyerekeink" már vannak, két négy hónapos mudi.

2012. jan. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

6 napja ismertük egymást, de már az első perctől éreztük, hogy itt lesz valami. Kérdezte, ma este mit akarok csinálni, sörözni akartam, így elmentünk egy kricsmibe. Beszélgettünk, aztán azt mondta, megy, hoz inni. Félúton visszafordult, "ja, bocsi, erre vigyáznál?" és a kezembe nyomta a gyűrűt "... mondjuk egy életen át?" én meg ott álltam tök kukán, és csak annyi fért ki a torkomon, hogy a gyűrűsujjamra túl nagy :D


Így utólag aranyos, akkor nagyon béna volt :)

Most 6 hetes a lányunk.

2012. jan. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 3. lánykérésem volt az igazi, megkérte 18éves koromban, majd 4évre rá, végül 10évvel az első után, a legutolsóra mondtam igent. Az elmúlt 11évben 2szer jártunk, közben ő nősült, elvált,majd hozzám költözött és mivel tudtuk, h ezt most már csak komolyan érdemes csinálni,1évvel az összeköltözés után megismerkedésünk 11.évfordulóján elvitt vacsorázni egy menzára (úgy tudta híres hely), a telefonos foglalás ellenére csak leültettek egy 4személyesre terített asztalhoz, elvettek 2 tányért, rajtunk kívül 2 német sörözött csak, már ekkor kuncorásztam, h ezt jól elszúrta, ekkor megjelent egy tipikusan lakodalmas hangú szintetizátoros és kb Zámbó Jimmy stílusú dalokat kezdett el játszani a 2 németnek meg nekünk. Én az elfogyasztott pár pohár bor hatására kellően spiccesen a térdemet csapkodtam a kialakult hülye helyzettől, ekkor feltette a nagy kérdést és a nagy röhögcsélésem nagy örömbőgésbe fulladt. Kerülővel sétáltunk haza némi (engem)kijózanítóséta után:-) 11hós a lányunk:-)
2012. jan. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!