Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Csak ott számíttathatom be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak ott számíttathatom be a gyűrűt, ahonnan másikat szeretnék?

Figyelt kérdés
Nem lett jó a gyűrű, nem cserélik. Szeretnénk másikat, elsősorban párosat. Ahol a legjobb áron számítanák be, ott nagyon drága. Ahol viszont olcsó a gyűrű, ott keveset kapnánk a teljesen új régebbiért is.
2012. jan. 4. 17:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Máshol is eladhatod. Gondolom aranygyűrűről van szó, akkor törtarany áron fogják bevenni.

Megkapod a pénzt és mehettek máshova gyűrűt venni.

2012. jan. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen. Csak ott számítják be, ahonnan a másikat rendeled. Miért nem lett jó? Kicsi, nagy? Mindegyiken tudnak segíteni ott, ahol vetted.
2012. jan. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen, arany gyűrűről. 14K 2.8gr. Tehát akkor beadhatom oda, ahol a legtöbbet kapok érte és megvehetem máshol is ?
2012. jan. 4. 17:28
 4/11 A kérdező kommentje:
Nagyon nagy lett, 2 számmal nagyobb. Tudom, hogy be lehetne vetetni, de inkább párosra cserélnénk, ez nem áll annyira jól.
2012. jan. 4. 17:28
 5/11 anonim ***** válasza:
Persze, add be nyugodtan. Tudtommal most ilyen 5-8000Ft-os áron számolják be a 14K törtaranyat.
2012. jan. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A legjobb áron 9e-ért vennék, de ott 40-50e a sima, a páros 100+. Ahol viszont a legjobb áron adják a gyűrűt ott csak 7e-ért veszik.
2012. jan. 4. 17:35
 7/11 anonim ***** válasza:
62%
Add be oda, ahol 9eFt-ért megveszik és vegyétek meg a másik helyen a karikagyűrűket :)
2012. jan. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Remélem lehet így.
2012. jan. 4. 17:38
 9/11 anonim ***** válasza:
nem mindegy, hogy beveszik ennyiért, vagy beszámítják? mert, ha beszámítják, akkor nem tudod ezt megcsinálni. esetleg tedd fel vaterára, én az 1,1gr-os gyűrűmért kaptam 13E Ft-ot!
2012. jan. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: esetleg be is olvasztathatjátok, h van még régi aranyláncod vagy valamid, ami nem kell, azt tedd hozzá, vidd el ötvöshöz, aki megcsinálja nektek a párosat, és még ebben az esetben fogsz a legjobban járni.
2012. jan. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!