Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek ráveszi magát?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ráveszi magát? Férfiak?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy semmit nem tudok az eljegyzésem körül, mivel meglepetést szeretnék (ezt a páromnak már évekkel ezelőtt mondtam).

Már 4,5 éve vagyunk együtt, egyetemisták vagyunk. Egy szombat este borozgattunk az egyik barátunknál hazafele szóba került az eljegyzés, nem álltam meg, hogy ne kérdezzek. Kicsit felszabadultabb volt a bortól, megnyílott, azt mondta fél attól a felelősségtől ami rá szakad az eljegyzés után. Azt mondta attól a perctől felelősséggel fog tartozni irántam, és ez megrémíti úgy érzi nincsen kész rá. (persze már most is felelősségteljes, de ez más tészta...)

Nyáron szeretnénk összeköltözni, nem tudom addig rá veszi-e magát. Szerintetek?


2012. jan. 4. 22:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem bármi lehet.

Én most házasodtam össze 5 év után a párommal, 21 évesek vagyunk. Minden lehetséges :)

Sok boldogságot!

21/F

2012. jan. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

párom 22 éves, én 21


Nektek is sok boldogságot:)

2012. jan. 4. 22:21
 3/12 anonim ***** válasza:
45%
Előbb költözzetek össze, ha megy az együttélés, utána az eljegyzés. Egyszerre a kettő túl nagy teher lesz, és ebbe tönkremehet a kapcsolat esetleg.
2012. jan. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Az összeköltözés nem lesz teher, nagyon várjuk már. Gyakorlatilag éltünk már együtt, jól ment, ez nem teher számunkra.

Eljegyzés számomra fontos lenne összeköltözés előtt...

2012. jan. 4. 22:39
 5/12 anonim ***** válasza:
54%

Miért annyira fontos a nőknek az eljegyzés? Olyan érzésem van, mintha ez nekik amolyan ígéret vagy garancia lenne arra, hogy majd elveszik.


A férfiaknak ez semmilyen jelentőséggel nem bír. Még ha el is jegyez, simán dobhat. Vagy csak 10 év múlva vesz el.


Ne nyaggasd ezzel a párod. Ha akar, akkor majd elvesz eljegyzés nélkül is.

2012. jan. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
35%

Első vagyok, szerintem ne halgass az utolsóra. Valószinüleg, ha együtt vagytok 4,5 éve, akkor a párod nem egy olyan tipikus pasi, mint ahogy én sem voltam az.

Nekünk is fontos volt az eljegyzése, összeköltözés elött.

Sok boldogságot továbbra is :)

2012. jan. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Fontos és kész. A páromnak is fontos, már 19 éves kora óta mondogatja.

Tudom, hogy nem fog dobni és tudom, hogy szeretné, hogy a felesége legyek és egyáltalán nem tartok attól, hogy dob, nem arra kell az eljegyzés, hogy megtartsam. Egyébként sem áll fenn ez az eshetőség...

Lelkiekben, morálisan jelent nekem sokat az eljegyzés, ha Neked nem, ez van.


Nem nyaggattam a páromat...annak semmi értelme nem lenne.

2012. jan. 4. 22:44
 8/12 anonim ***** válasza:
51%

Akkor meg mit parázol itt?

Csinálod a feszkót.

2012. jan. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem parázok, csak egy kérdés volt, elméleti szinten. Ha nem tetszik nem kell válaszolni.
2012. jan. 5. 09:22
 10/12 anonim válasza:

A pasid kicsit új szituációként fogja fel az eljegyzés állapotot. Ezt abból gondolom, hogy azt mondta, felelősséggel fog tartozni, ha eljegyez. A felelősség fontos a férfiaknak, mert akit szeretnek, arról szeretnének gondoskodni, s ha nem tudnak, az férfiúi kudarc nekik. Valami miatt bátortalan e téren, és még vár. Lehet hogy van bizonytalan tényező valahol (munka, háttér, valamilyen családi szitu?)

Ha igazán szeretitek egymást, tudtára adhatod, hogy semmiben sem különbözik az eljegyzett állapot, a mostanitól, ugyanis most is már felelős érted!

F30

2012. jan. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!