Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Korai volt az eljegyzés? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai volt az eljegyzés? Mi lesz velünk?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok,jövőre fősuliba járok,levelezőre,hogy együtt legyünk,közben dolgozni fogok a tandíjra.21 éves párom nemrég jegyzett el,20 hónapja vagyunk együtt.Ő szakmunkás,én ha minden igaz diplomás leszek.Nagy a távolság közöttünk,de valahogy mindig megoldottuk.Olyan ez a pár hónap mint egy álom,minden jól alakul,a párom is szeretem,néha viszont elgondolkodom,hogy mi vár ránk.Talán korai volt az eljegyzés?Mi lesz ha a suliba járás közben jövök rá ,hogy még ki akarom élni magamat...
2009. máj. 29. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor felbontod az eljegyzést és kész. Az eljegyzés nem jogi kategória, semmire nem kötelez. Megjegyzem ez nem csak veled, a pároddal is megeshet. Mivel gyakorlatilag most kezded el az életedet, találkozol új emberekkel új munkahely, közeg, megvan az esély rá. MEg aztán nagyon fiatal is vagy még...
2009. máj. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy komolyan szereted és tervezel vele, vagy csak az eljegyzés villanyozott fel. Se én, sem pedig a lányom soha nem akartuk "kiélni" magunkat és ez valahogy sohasem hiányzott egyikőnknek sem. Van, aki egész életében csak "kiéli" magát, vagyis sohasem tudja abbahagyni, mert egyfolytában hajtja az életet. A megszerzendő diploma se fog törvényszerűen elválasztani benneteket. Csupán az a gondolkodás, ha nem érzizetk magatokat egyenrangúnak. Ez megöli a szerelmet is.
2009. máj. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Idővel elválik, hogy mit szeretnél. Ne siess el semmit, de azért adj esélyt magatoknak. Úgy is megérzed, hogy mit szeretnél. Az, hogy ő szakmunkás, ne érdekeljen, ha egyébként más probléma nincs. Nagyon sok hasonló párt ismerek és boldogok. Nem hiszem, hogy a boldogság szempontjából lényeges (csak hozzáálás kérdése). A lényeg szerintem, hogy feltételek nélkül fogadd el és szeresd, és akkor legyőzitek ezt az akadályt. Ha meg úgy érzed majd, hogy még élni akarsz, másra vágysz, változtathatsz. Ne rágódj ezen, inkább élvezd az életet! Hamar elmúlik az a pár gondtalan év.:-)
2009. máj. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
96%
Ez a kiélem magam-szöveg akkora hülyeség. Élni lehet a párkapcsolatban és mellett is. Ha emiatt szakít valaki, akkor nem tudja, hogy mit akar.
2009. máj. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha már most erre gondolsz akkor nem sok értelme van, szerintem ha te igy látod, akkor korai, én is igy voltam, csak én 3 évig kapcsolatban éltem vele, most fontold meg de nagyon, és ha elhatároztad ne add fel a szabadságodat!!!
2009. máj. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!