Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ez sejtet valamit? Valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez sejtet valamit? Valami megváltozott?

Figyelt kérdés

Párommal 1 éve vagyunk együtt (tudom ez nem sok). Én 22, ő 26. Nagyon sokat változott az elmúlt fél évben. Volt hogy beszéltünk már összeköltözésről, gyerekről, persze ő mindig bepánikolt...aztán egy ideje "furcsán" ill. máshogy reagál ezekre a témákra.

Engem nagyon megsértett párszor mikor feljöttek ezek a témák, mert én már mondtam neki, hogy 24 évesen én már szeretnék egy gyerkőcöt...a reakció teljes kiakadás volt a részéről, az összeköltözést is lehurrogta, hogy minek tervezgetek még, hisz nincs még munkám se...(azóta már van munkám)

Aztán úgy megváltozott. Pl. múltkor egy nénike akinél a nyaralási szállásunkat foglaltuk, megkérdezte, hogy mi házasok vagyunk? Tök egyszerre rávágtuk, hogy NEM. Én csak néztem ki a fejemből (kocsiba ültünk) nem néztem páromra, csak a nénike mondta nagy vidáman, hogy "Jajj, a fiatalember nagyon mosolyog!..." Ezen leakadtam, hisz eddig csak azt hangoztatta párom, hogy ő sosem házasodik meg, stb. Akkor ha rosszul vagyok, vagy többet eszek, szinte mindig azzal jön, hogy "biztos jön a baba" és ezt nem gúnyolódva mondja, hanem tök kedvesen...

Persze mióta vitáztunk ezeken a dolgokon én sosem hoztam fel egyiket sem. Sem a gyereket, sem a költözést, semmit...

Talán már máshogy gondolkodik a kapcsolatunkról? Mert engem kissé összezavart az biztos.

Köszönöm aki esetleg ír vmi hasznos véleményt!


2009. jún. 15. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Talán lehet úgy fogalmazni, hogy a párod kezd megérni, kezdi egyre komolyabbnak érezni a kapcsolatot és talán már el tudja képzelni Mr. "Független", hogy bekössék a fejét. :)

Annyit tanácsolnék, hogy ne erőltesd a témát. A párod szeret, csak "pasiból van": fél egy kicsit a kötöttségekről, de úgy látszik oldódik a dolog. Jó úton haladtok, nincsen semmi gond. :)

2009. jún. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Jeleket felesleges nézni. Amíg nem kéri meg a kezedet, addig nincsenek biztosra vehető komoly szándékai. De szerintem nyugodtan meg lehet kérdezni egyenesen, hogy mik a tervei veled, ha úgy látod hogy nem egyirányba eveztek.

Volt nekem is olyan pasi, akir pár hónap után poénkodott ilyesmivel, hogy akkor ugye jön a baba, meg hogy ő már szeretne, aztán kiderült hogy közben volt neki más nője is. Úgyhogy ez nem jelent semmit.


Ami jelent, az a válasz amit az egyenesen feltett kérdésedre kapsz. Ezzel nem sietteted, hiszen jogod van tudni, mit gondol, azt is ha bizonytalan.


30/N

2009. jún. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem űz a tatár. Elhiszem és megértem, ha szeretnél már babát, de ne hűbelebalázs módjára. Egy év még tényleg nem nagy idő. Ezzel nem azt mondom, hogy évekig kell együtt járni, hanem azt, hogy az összeköltözéshez, házassághoz két ember teljesen egybehangó akarata kell. Ha valamelyikőtöknek még kétségei vannak, akkor még várni kell.

Jelek? Itt előttem írta valaki, hogy poénkodott ilyennel már pasija, aki nem gondolta komolyan.

Olyan nekem is volt. Nem is vettem komolyan, mert felesleges.

Valószínű, a párod is el-elgondolkodik a folytatás milyenségén. Ne sürgesd, hagyd, hogy maga jusson el a házasság, összeköltözés, gyerek gondolatáig.

Addig meg tegyél ám róla, hogy olyan legyen ez a kapcsolat, hogy a párodnak házasságos gondolatai támadjanak:-)))))

2009. jún. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Itt vagy még? Hogyan alakulnak a dolgok?
2009. júl. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szia.

Tegnap volt egy hete, hogy szakított velem...sajnos elég rosszul érintett, mert szinte semmit nem értek...de ez van. Túl sok reményt fűztem hozzá.

2009. júl. 28. 06:14
 6/7 anonim ***** válasza:

Ó Drága, nagyon sajnálom, de hidd el, hogy ennek így kellett történnie. Nekem is volt egy ilyen kapcsolatom, azt hittem, tutira házasság lesz belőle, együtt éltünk (előtte soha senkivel el se tudtam képzelni, hogy együtt fogok élni, sőt, nem is tartttam ezt helyes dolognak) De mivel azt hittem a jelek alapján (hasonló volt mint a tied), hogy biztos házasság lesz a vége, nagyon összetörtem, amikor elhagyott. Én is állandóan csak agyaltam rajta, mert a jelek nem azt mutatták, hogy erre tartunk. Sőt, épp ellenkezőleg. Egy héttel előtte még olyan dolgokat tett és mondott, ami azt mutatta, hogy mennyire komoly a kapcsolatunk, és milyen szilárd, erős.

Aztán csak hopp, már el is tűnt. Volt persze magyarázat, de érthetetlen volt az előző jelekkel együtt. :(

Aztán persze pár hónapig néha visszajárt, utána újra összejöttünk egy hónap után ugyanúgy elhagyott(pedig úgy jött vissza, hogy gyűrűt hozott, hogy bizonyítsa szerelmét, és megkérte a kezemet). Majd rá egy hónapra egy másik férfi ismegkérte a kezemet 4 hónap ismeretség után, és én igent mondtam. Már házasok vagyunk.

tudom, hogy jó döntés volt. Én gyereket szeretnék, nyugodt családdal, és az előző párom mindezt nem tudta volna megadni, vagy még kellett volna várni 5-6 évet. Én pedig nem szerettem volna várni annyit. Egy-két éven belül szerettem volna egy gyereket. Egy szuper jó ember egyébként, nagyon tisztelem és becsülöm a mai napig azért amit, és ahogy csinál a munkájában, de a magánéletben....hát nem is írok inkább semmit.


Szóval ne aggódj. Járj közösségbe!!! Ne legyél egyedül!!!! Menj el egy fodrászhoz, és bízd rá magadat :) én is ezt tettem. Nagy váűltozás volt. Kényezetesd magad egy kicsit. És mindenképpen keress valami olyan hobbyt, elfoglaltságot, ami leköt,érdekel, és társaságba visz. Én táncsuliba jártam hetente többször(nagy hobby a tánc, és pasik körül vagy), és egy tornaterembe. És hidd el olyan sikerélmények érnek majd, mint még soha :) nem azt mondom, hogy pasizz egyből, de legalább ismerkedj, és ne zárkózz be, add meg magadnak a lehetőséget, hogy szembe jöjjön valaki, aki értékelni és elfogadni fog így ahogy vagy. És csak Veled szeretne lenni mindig, és örökké.

Nagyon sok erőt kívánok Neked, mert az most kell!!! De kérlek, ne gyengülj el, és engedj neki, ha vissza akar menni! Ha egyszer elmegy, el fog menni újra, lehet, hogy csak akkor, ha már lesz egy-két gyerek, de hidd el, az még roszabb lesz. Ne legyél gyenge! nekem is mondták, én mégis elgyengültem, és engedtem, és rá is fáztam. Újra elhagyott, újabb fájdalmat okozott.

2009. júl. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Most hagyott el negyedjére, úgyhogy ennek tényleg itt a vége...az bosszant, hogy msn-en dobott...és vannak közös ismerőseink, akiktől tudom, hogy abszolút meg sem viseli a dolog...(most hétvégén is megy szelidi tóra a haverjaival)de legalább ebből is csak bebizonyosodik, hogy mennyire szerethetett...na meg a sok hazugsága...Nagyon hülyének érzem magam...és még csak annyit sem mondott, hogy "sajnálom".
2009. júl. 29. 06:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!