Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ha az eljegyzés felbontódik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az eljegyzés felbontódik, illik visszakérni a gyűrűt?

Figyelt kérdés
És számít az, hogy kinek a hibájából bontódik fel? Mert szerintem igen, ugy értem ha a csaj megcsal, adja már vissza...
2009. jún. 24. 10:22
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
94%

Jogos a kérdés!

De mit csinálsz vele? Elrakod és a következő lány kezét is ezzel kéred meg?

2009. jún. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%

Illeni nem illik, legalábbis elkérni. Visszaadni viszont szerintem igen.

DE!

Ha megcsalt, nyugodtan kérd csak vissza. Minden jogod megvan hozzá.

L/22

2009. jún. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
83%

10:26

Az is pénz. Nehogy már a csaj keressen vele, miután megcsalta.

2009. jún. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
88%
Visszakérni nem feltétlenül illik, de a lány részéről illik visszaadni. Mondjuk ha haragban váltatok el, mivel megcsalt, nyugodtan visszakérheted, nem oszt nem szoroz.
2009. jún. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%

Jogos a kérdés.

Bennem biztos lenne annyi, hogy magamtól adnám vissza. Ha a lányba nincs ennyi az elég szomorú. Viszont szerintem h.ülyén jön ki, hogy odamész és visszakéred, én biztos nem tenném. Mit kezdessz azzal a gyűrűvel?

2009. jún. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
85%
Ebben az esetben lekiismeret furdalás nélkül kérd vissza a gyűrűt, mert ha ennyire mocskos dolgot művelt veled, akkor szerintem nincs esély rá, hogy magától vissza fogja adni. Első válaszolónak: van zálogház is...(bár ott kevesebbet adnak érte)
2009. jún. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
Ha megcsalt, akkor igenis adja vissza. Legyen benne ennyi tartás!
2009. jún. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
93%
"Viszont szerintem h.ülyén jön ki, hogy odamész és visszakéred" -- Mért az nem jött ki hülyén, hogy eljegyezte a lány meg megcsalta? Nehogy már azon kelljen agyalnia, illik-e. Megcsalni sem illik, pláne eljegyezve.
2009. jún. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
94%

Én nem csaltam meg a férjem, de mikor váltunk, önként odaadtam a gyűrűket (jegygyűrű+kísérő). Egy szóval sem szabódott. Amit én adtam pecsétgyűrűt neki, azt viszont soha többet nem láttam.

Én így láttam etikusnak, hogy visszaadom.

Mondjuk ciki volt, mikor megismertem a kísérőgyűrűt a következő menyasszonya kezén. De ez már nem énrám volt jellemző...

2009. jún. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem visszaadni illene, ha kizárólag a férfi vette a gyűrűket (nem pedig közös pénzből). De ha magától nem adja vissza, én érezném magam hülyén, hogy néhány gramm aranyért kuncsorogjak egy olyan nőnél, aki megcsalt. Legyen vele boldog. De én ilyen vagyok, nem kell rajtam elindulni. :)


28/N

2009. jún. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!