Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyezhetem a páromat, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyezhetem a páromat, vagy várjak rá? 24/l

Figyelt kérdés
2009. jún. 29. 10:34
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem várd meg, míg ő kéri meg a kezed. Elriaszthatod magadtól. Egy pasi könnyen megrémül az olyan "végleges" dologoktól, mint a házasság.
2009. jún. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
89%
Azért a kezedet neki kellene megkérnie... De a témát nyugodtan felhozhatod.
2009. jún. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
83%

Ne hajszold ki az eljegyzést,én írtam már ebbe a témába többször is hogy ezzel az akaratosságommal,hogy eljegyzést akarok majdnem elvesztettem életem szerelmét,aztán nem említettem és meglett az eredménye menyasszony vagyok:-)

CSak nyugi,hozd fel a témát,de csak egyszer kétszer,ne görcsölj rajta és főleg ne veszekedj vele:-)

2009. jún. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

De gáz, ha én kérem meg az ő kezét?

Lassan 5 éve vagyunk együtt. Mikor 18 éves voltam, azt mondta, ha összeköltözünk, eljegyez. 1 éve együtt lakunk. Szeretném én eljegyezni őt. Tudom, hogy ő is akarja, de nem tesz semmit. Beszélgettünk már róla, hetente egyszer megkérdezi, tényleg még mindig úgy szeretem-e mint 18 évesen, és hogy tényleg leszek a felesége? Mindig igent mondtam.

2009. jún. 29. 10:49
 5/28 anonim ***** válasza:
59%

Azért én pár kérdést feltennék... mert lehet hogy valaki egy év után meg akar halni, mert nem kérik meg a kezét, és lám másfél évesek és már menyasszony, és osztogatja a tanácsot, hogy türelem és akkor megkérik a kezedet neked is... és már az amikor már együtt vannak pl. 5-6-7 éve és még semmi, és akkor már nehezebb azt mondani hogy türelem...


utolsó válaszoló, nem ismerlek, és ezzel nem téged akartalak megbántani, ha esetleg magadra vetted. ezt csak úgy általánosságban irtam.


Kedves Kérdező!

Mióta vagytok együtt? Ő hány éves? Milyen a kapcsolatotok, pl. együtt éltek? Beszéltetek már házasságról, gyermekről, eljegyzésről...?


Annyit elárulok magamról, hogy én is arra vágyom már jó ideje, hogy menyasszony legyek, de egyelőre még csak várok. Mi több, mint6 éve vagyunk együtt. A párom kezét soha nem kérném meg. Ő férfi és nem egy papucs, az ő feladata a lánykérés. Nem fosztom meg magam ettől az élménytől. Te se tedd! Én is várok, ha nehezen is, de kifogom várni.

2009. jún. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
66%

Utolsó vagyok! Nem láttam közben, hogy irtál.


Szerintem várj. NE foszd meg magad attól, hogy ő kérjen meg.

Szerintem a legalja az amikor a lánykéri meg a fiú kezét!

2009. jún. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
75%
Amikor még egyszer megkérdezi, hogy még mindig úgy szereted-e...stb (amit irtál) akkor mondd neki azt, hogy majd akkor válaszolsz erre a kérdésre, amikor ÚGY teszi fel a kérdést! Érteni fogja!
2009. jún. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
91%

Én nem kérném meg. Szerintem ciki. Pl. a haveroknak hogyan adja elő? Olyan papucsnak tűnik tőle szerintem (még ha nem is az)...

Mi kb. 6-7 évig éltünk együtt, aztán volt lánykérés, eskűvő, most lesz 10 éves évfordulója már annak is és 3 gyerek van.

Mindig volt valami oka, amiért nem akarta (katonaság veszélye, még nincs saját lakás, stb...). Aztán mikor minden rendben volt, akkor már nem is kellett várni többet :-)

2009. jún. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Párszor már mondta azt, hogy azért nem r rá ide meg oda menni, mert a menyasszonyával megy el valahova (azaz velem).

Mikor gimiből ballagtam, akkor akarta megkérni a kezem, de akkor még csak 1 éve voltunk együtt, ezért megkértem, hogy halasszuk el. Utána azt mondta, majd ha összeköltözünk. Egyébként nagyon jó a kapcsolatunk az első fél évben volt csak vitánk, azóta csak kisebbek.

Már célozgattam rá neki kb. 1 hete, hogy annyira furcsa, hogy nincs semmi a kezem, mert amúgy nem vagyok egy ékszer-rajongó, de jól mutatna egy gyűrű az ujjamon.

2009. jún. 29. 11:00
 10/28 anonim ***** válasza:
68%

"Amikor még egyszer megkérdezi, hogy még mindig úgy szereted-e...stb (amit irtál) akkor mondd neki azt, hogy majd akkor válaszolsz erre a kérdésre, amikor ÚGY teszi fel a kérdést! Érteni fogja!"


Szerintem ez jó megoldás. Osztom annak a hozzászolónak a véleményét, aki ezt irta.


Neked ez nem tetszik?

2009. jún. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!